Trailery nadchodzących filmów. M.in. Eddie the Eagle.
- Hurra, nowe Prevuesy!

Prevues of coming attractions, odc. 170

Mam na imię Łukasz, już od czterech dni nie oglądałem Gwiezdnych wojen ep. VII…

Eddie the Eagle

Q-Prognoza:  QL  – Najbardziej interesujący i zarazem niespodziewany zwiastun ostatnich dni – rarytas dla wszystkich, którzy interesowali się skokami narciarskimi zanim Małysz zapuścił wąsa.

Misconduct

Q-Prognoza:  QPA  – #TenMoment kiedy spodziewasz się filmu z Anthonym Hopkinsem i Alem Pacino, a dostajesz film z Joshem Duhamelem i Malin Akerman. #bolesne

Mr. Six

Q-Prognoza:  QJWIE  – Recenzje chwalą, z ekranu zalatuje troszeczkę miłym zapachem Drug War, ale zachowam sceptyczną ostrożność. Porszaki trochę psują klimat, ale mam nadzieję, że można liczyć na film, którego brakowało mi w Ryuzo i siedmiu najemników – czyli taki, w którym stary gangsterski wiarus łamie wypacykowanych małoletnich gangsterów w sposób bardziej dosłowny niż tylko psychicznie.

Re:Born

Q-Prognoza:  QL  – Jeśli oczywiście intensywność akcji zostanie zachowana na tym samym poziomie co w teaserze :). Bo jak zaczną przynudzać to może być mniej ciekawie. Na razie: jestem zainteresowany.

Whiskey Tango Foxtrot

Q-Prognona:  QJWIE  – Szczerze? Wygląda to na pełną sucharów i absolutnie nieśmieszną komedię. Ale lubię Tinę Fey, więc odpuściłem QPĘ.

Diablo

Q-Prognoza:  QPA  – O mamo, ale to zajeżdża dziadostwem. Jak już fonty w amerykańskim filmie są słabe, to co dopiero film. Czyli wartałoby rzec banalnie: Scott, nigdy nie będziesz Clintem!

The BFG

Q-Prognoza:  QJWIE  – Czy film obejrzę to nie wiem, ale płytkę z soundtrackiem na pewno kupię! A tak poza tym? Kolejny po Indianie Jonesie i Królestwie Kryształowej Czaszki spielbergowy film dla dzieci #JestemZłośliwy

The Brothers Grimsby

Q-Prognoza:  QL  – I’ve got pozytywne uczucia about this. Jedyne co bym zmienił – obsadę :).

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nie wiem, prawdę mówiąc. Jedynki nie widziałem, wojowniczych żółwi nigdy nie lubiłem itd. itp. Ale zwiastun wygląda zachęcająco. Zachodzę tylko w głowę: po cholerę żółwie? Co by to komu przeszkadzało, gdyby to byli tylko teenage ninjas bez mutant i bez turtles? I tak oryginalnej kreskówki nie pamięta więcej niż kilka osób na krzyż, więc nie uwierzę, że ktoś liczy na miliony wpływów dzięki sentymentowi.

Fantastic Beasts and Where to Find

Q-Prognoza:  QPA  – Stary już jestem :(.

The Wizards of Aus

Q-Prognoza:  QJWIE  – Znakomity tytuł! Dałbym QL-a, ale mam niejasne wrażenie, że świetny pomysł na film trochę popsuje się w przesadzie. Ale może nie!

Duelist

Q-Prognoza:  QL  – Nono, sypnęły ruskie rublami.

8 odpowiedzi

 1. frank drebin

  Ostatni trailer mi się podobał, znakomita praca kamery. Ciekawe czy będzie gdzieś do obejrzenia.

  Aha, a propos początkowego zagajenia, chciałoby się powiedzieć „wspieramy cię” :)

 2. Polarbear_pl

  Whisky Tango Foxtrot całkiem przyjemny film, zupełnie inny niż zapowiada trailer. Widocznie jak jest fey to muszą jako głupią komedię sprzedać. 7/10 spokojnie.

 3. Quentin

  Git, jest następny w kolejce tylko muszę go gdzieś wcisnąć :)

 4. Polarbear_pl

  To może Ci ułatwię i jeśli jeszcze nie oglądałeś to przerzuć na sam koniec Braci Grimsby – dawno nie widziałem tak spieprzonego obrzydliwościami filmu – a ja naprawdę jestem tolerancyjny dla większości takich żartów i Cohena lubię ale scena ze słoniami i fajerwerkami to już doprawdy przesada.

 5. Quentin

  Oglądałem i pełna zgoda co do obrzydliwości. Plus można było odnieść wrażenie, że w trakcie realizacji wydarzyło się coś, co przeszkodziło w dopracowaniu tego filmu – jakby dwóch reżyserów stało za kamerą, jeden dobry, drugi niedobry.
  Ale, kurde, przymykając na to oko – serdecznie się uśmiałem. To chyba jeden z tych filmów z gatunku ja kontra reszta świata.

 6. Polarbear_pl

  Pełna zgoda – sceny akcji i parę żartów naprawdę ok, ale zastanawiam się jak wyglądał proces decyzyjny przy wrzucaniu ww. Scen. Chyba ze byli doradcy ze strasznego filmu 2.

 7. Quentin

  To zwykle jest dla mnie niepojęte w takich filmach, a często się zdarza. Oglądasz film, czujesz i widzisz, że ma potencjał (zwykle sprawdza się w przypadku filmów z Adamem Sandlerem, ale nie tylko), parę dobrych pomysłów i przebłyski powyżejśredniości. I nagle pojawia się coś, co sprawia, że ręce opadają. Może to kwestia pośpiechu, bo ciężko sobie wyobrazić, żeby mieć nagle taką zaćmę intelektualną.

 8. Polarbear_pl

  Tu było tego za dużo aby posadzac o to pośpiech. To była pewnie ‚przemyślana’ decyzja. Pewnie się nie dowiemy. Był potencjał, porządni aktorzy, budżet – zmarnowany w całości.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl