×
Trailery nadchodzących filmów. M.in. Eddie the Eagle.

Prevues of coming attractions, odc. 170

Mam na imię Łukasz, już od czterech dni nie oglądałem Gwiezdnych wojen ep. VII…

Eddie the Eagle

Q-Prognoza:  QL  – Najbardziej interesujący i zarazem niespodziewany zwiastun ostatnich dni – rarytas dla wszystkich, którzy interesowali się skokami narciarskimi zanim Małysz zapuścił wąsa.

Misconduct

Q-Prognoza:  QPA  – #TenMoment kiedy spodziewasz się filmu z Anthonym Hopkinsem i Alem Pacino, a dostajesz film z Joshem Duhamelem i Malin Akerman. #bolesne

Mr. Six

Q-Prognoza:  QJWIE  – Recenzje chwalą, z ekranu zalatuje troszeczkę miłym zapachem Drug War, ale zachowam sceptyczną ostrożność. Porszaki trochę psują klimat, ale mam nadzieję, że można liczyć na film, którego brakowało mi w Ryuzo i siedmiu najemników – czyli taki, w którym stary gangsterski wiarus łamie wypacykowanych małoletnich gangsterów w sposób bardziej dosłowny niż tylko psychicznie.

Re:Born

Q-Prognoza:  QL  – Jeśli oczywiście intensywność akcji zostanie zachowana na tym samym poziomie co w teaserze :). Bo jak zaczną przynudzać to może być mniej ciekawie. Na razie: jestem zainteresowany.

Whiskey Tango Foxtrot

Q-Prognona:  QJWIE  – Szczerze? Wygląda to na pełną sucharów i absolutnie nieśmieszną komedię. Ale lubię Tinę Fey, więc odpuściłem QPĘ.

Diablo

Q-Prognoza:  QPA  – O mamo, ale to zajeżdża dziadostwem. Jak już fonty w amerykańskim filmie są słabe, to co dopiero film. Czyli wartałoby rzec banalnie: Scott, nigdy nie będziesz Clintem!

The BFG

Q-Prognoza:  QJWIE  – Czy film obejrzę to nie wiem, ale płytkę z soundtrackiem na pewno kupię! A tak poza tym? Kolejny po Indianie Jonesie i Królestwie Kryształowej Czaszki spielbergowy film dla dzieci #JestemZłośliwy

The Brothers Grimsby

Q-Prognoza:  QL  – I’ve got pozytywne uczucia about this. Jedyne co bym zmienił – obsadę :).

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nie wiem, prawdę mówiąc. Jedynki nie widziałem, wojowniczych żółwi nigdy nie lubiłem itd. itp. Ale zwiastun wygląda zachęcająco. Zachodzę tylko w głowę: po cholerę żółwie? Co by to komu przeszkadzało, gdyby to byli tylko teenage ninjas bez mutant i bez turtles? I tak oryginalnej kreskówki nie pamięta więcej niż kilka osób na krzyż, więc nie uwierzę, że ktoś liczy na miliony wpływów dzięki sentymentowi.

Fantastic Beasts and Where to Find

Q-Prognoza:  QPA  – Stary już jestem :(.

The Wizards of Aus

Q-Prognoza:  QJWIE  – Znakomity tytuł! Dałbym QL-a, ale mam niejasne wrażenie, że świetny pomysł na film trochę popsuje się w przesadzie. Ale może nie!

Duelist

Q-Prognoza:  QL  – Nono, sypnęły ruskie rublami.

Podziel się tym artykułem:

8 komentarzy

 1. frank drebin

  Ostatni trailer mi się podobał, znakomita praca kamery. Ciekawe czy będzie gdzieś do obejrzenia.

  Aha, a propos początkowego zagajenia, chciałoby się powiedzieć „wspieramy cię” 🙂

 2. Polarbear_pl

  Whisky Tango Foxtrot całkiem przyjemny film, zupełnie inny niż zapowiada trailer. Widocznie jak jest fey to muszą jako głupią komedię sprzedać. 7/10 spokojnie.

 3. Git, jest następny w kolejce tylko muszę go gdzieś wcisnąć 🙂

 4. Polarbear_pl

  To może Ci ułatwię i jeśli jeszcze nie oglądałeś to przerzuć na sam koniec Braci Grimsby – dawno nie widziałem tak spieprzonego obrzydliwościami filmu – a ja naprawdę jestem tolerancyjny dla większości takich żartów i Cohena lubię ale scena ze słoniami i fajerwerkami to już doprawdy przesada.

 5. Oglądałem i pełna zgoda co do obrzydliwości. Plus można było odnieść wrażenie, że w trakcie realizacji wydarzyło się coś, co przeszkodziło w dopracowaniu tego filmu – jakby dwóch reżyserów stało za kamerą, jeden dobry, drugi niedobry.
  Ale, kurde, przymykając na to oko – serdecznie się uśmiałem. To chyba jeden z tych filmów z gatunku ja kontra reszta świata.

 6. Polarbear_pl

  Pełna zgoda – sceny akcji i parę żartów naprawdę ok, ale zastanawiam się jak wyglądał proces decyzyjny przy wrzucaniu ww. Scen. Chyba ze byli doradcy ze strasznego filmu 2.

 7. To zwykle jest dla mnie niepojęte w takich filmach, a często się zdarza. Oglądasz film, czujesz i widzisz, że ma potencjał (zwykle sprawdza się w przypadku filmów z Adamem Sandlerem, ale nie tylko), parę dobrych pomysłów i przebłyski powyżejśredniości. I nagle pojawia się coś, co sprawia, że ręce opadają. Może to kwestia pośpiechu, bo ciężko sobie wyobrazić, żeby mieć nagle taką zaćmę intelektualną.

 8. Polarbear_pl

  Tu było tego za dużo aby posadzac o to pośpiech. To była pewnie 'przemyślana’ decyzja. Pewnie się nie dowiemy. Był potencjał, porządni aktorzy, budżet – zmarnowany w całości.

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004