Kontakt

Wnikliwa analiza statystyk Google Analytics przyniosła niespodziewaną obserwację, że często tu zaglądacie w poszukiwaniu kontaktu. Wychodząc Wam naprzeciw, voila:

zdjęcie

Źródło: łazienka

A tak bardziej na poważnie, to we wszelkich biznesach i innych sprawach służbowych poproszę o kontakt na maila: quentin@quentin.pl

Gdyby ktoś zaś wolał skontaktować się z Aśkiem, to też może to zrobić wysyłają maila na adres: asiek@quentin.pl

Blog Quentin.pl otwarty jest na współpracę i ma naprawdę dużo miejsc, w które można wepchać banerki mniejsze bądź większe. Jego autor lubi chodzić do kina, więc w zamian za szczerą recenzję można go na jakiś seans zaprosić. Byle nie o 11 rano do siedziby firmy lub na megauroczystą premierę*, bo jest nieśmiały i woli się schować w tłumie w miarę normalnych widzów.

Chętnie potestuję telewizory, bo przydałby mi się drugi ;). Zapraszam do dogadywania w sprawach powyższych, bądź w tych, których tu nie uwzględniłem. Kiedyś napisałem wiersz o gumie do żucia, więc wiecie… ;).

*Od megauroczystych premier mamy na Quentin.pl redaktor Aśka. Asiek lubi megauroczyste premiery i z racji wykonywanego zawodu – czuje się na nich jak Aleksander Kwaśniewski na zakrapianej kolacji. I jak Sylwester Latkowski w mieszkaniu Kamila Durczoka.

Redaktor Asiek chętnie wybierze się pośród gwiazdy i z jeszcze większą ochotą przeprowadzi z nimi wywiady, dla których łamy Quentin.pl są zawsze otwarte.

2 odpowiedzi

  1. Halo, czy zastałem Franka?

  2. Quentin

    Siedzi zamknięty w piwnicy i tweety wymyśla. Mogę go zawołać.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*