Kontakt

Wnikliwa analiza statystyk Google Analytics przyniosła niespodziewaną obserwację, że często tu zaglądacie w poszukiwaniu kontaktu. Wychodząc Wam naprzeciw, voila:

zdjęcie

Źródło: łazienka

A tak bardziej na poważnie, to we wszelkich biznesach i innych sprawach służbowych poproszę o kontakt na maila: quentin@quentin.pl

Gdyby ktoś zaś wolał skontaktować się z Aśkiem, to też może to zrobić wysyłają maila na adres: asiek@quentin.pl

Blog Quentin.pl otwarty jest na współpracę i ma naprawdę dużo miejsc, w które można wepchać banerki mniejsze bądź większe. Jego autor lubi chodzić do kina, więc w zamian za szczerą recenzję można go na jakiś seans zaprosić. Byle nie o 11 rano do siedziby firmy lub na megauroczystą premierę*, bo jest nieśmiały i woli się schować w tłumie w miarę normalnych widzów.

Chętnie potestuję telewizory, bo przydałby mi się drugi ;). Zapraszam do dogadywania w sprawach powyższych, bądź w tych, których tu nie uwzględniłem. Kiedyś napisałem wiersz o gumie do żucia, więc wiecie… ;).

*Od megauroczystych premier mamy na Quentin.pl redaktor Aśka. Asiek lubi megauroczyste premiery i z racji wykonywanego zawodu – czuje się na nich jak Aleksander Kwaśniewski na zakrapianej kolacji. I jak Sylwester Latkowski w mieszkaniu Kamila Durczoka.

Redaktor Asiek chętnie wybierze się pośród gwiazdy i z jeszcze większą ochotą przeprowadzi z nimi wywiady, dla których łamy Quentin.pl są zawsze otwarte.

5 odpowiedzi

 1. Halo, czy zastałem Franka?

 2. Quentin

  Siedzi zamknięty w piwnicy i tweety wymyśla. Mogę go zawołać.

 3. Dzień dobry,

  reprezentuję firmę, która od lat tworzy profesjonalne strony internetowe. Odwiedziłem Państwa stronę quentin.pl i w związku z tym chciałbym zapytać czy są Państwa zainteresowani stworzeniem nowej strony www? W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmieniły się zasady wykonywania stron internetowych, dotyczące między innymi ich mobilności czy szybkości działania. Strony wykonujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, również finansowych.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił ofertę, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Kłos
  tel.: 536-410-956
  kontakt@strony-www24.pl

 4. Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym dowiedzieć się czy próbowali Państwo reklmować swoje usługi i produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych zamówień i klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i zapewnia wszystkie konieczne rzeczy potrzebne do jej przeprowadzenia.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i złożymy niezobowiązującą ofertę.

  Pozdrawiam, Monika

 5. Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym dowiedzieć się czy reklamowali Państwo swoje produkty i usługi przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i niezwykle efektywne źródło nowych zamówień i klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu kampaniach i zapewnia wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać detale – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

  Miłego dnia, Monika

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*