Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!
Premiery kinowe weekendu 21-23.06.2019. Laleczka, Child's Play (2019), reż. Lars Klevberg.
Premiery kinowe weekendu 21-23.06.2019. Laleczka, Child's Play (2019), reż. Lars Klevberg.

Poszedłbym, odc. 285

A na rozpoczęcie wakacji bardzo sympatyczny weekend premier kinowych.

Premiery kinowe weekendu 21-23.06.2019

Laleczka, Child’s Play (2019) –  Poszedłbym 

Nie mam jakiegoś wyjątkowego stosunku do oryginalnego Chucky’ego, właściwie to niewiele z niego pamiętam. Ciekawe, czy idea zabójczej lalki (nawet jeśli unowocześniona o awarię sztucznej inteligencji) ma szansę zagrać w starciu z dorosłym widzem tak jak grała z małolatem na VHS-ie. Chętnie się o tym przekonam, szczególnie że jakąś bliżej nieokreśloną sympatią darzę Aubrey Plazę.

Oszustki. The Hustle (2019) –  Poszedłbym 

Dwie naciągaczki postanawiają rozstrzygnąć, która z nich jest lepsza. Lekka, wakacyjna komedia z fajnym pomysłem na film, w którym nie należy doszukiwać się większego sensu. Nie sprofanowano oryginału z Caine’em i Martinem. 7/10. RECENZJA FILMU

Ma (2019) –  Poszedłbym 

Teoretycznie nie ma tu niczego oryginalnego, a motyw świra/świrki, na którego wpakowaliśmy się zupełnym przypadkiem jest wyświechtany w każdą stronę. Z drugiej strony o takim np. Darze Joela Edgertona myślałem to samo, a potem dobrze się bawiłem. Mam nadzieję, że tutaj również.

Kobieta idzie na wojnę, Kona fer í stríð (2018) –  Poszedłbym 

Zdeterminowana kobieta wypowiada wojnę wielkiej firmie niszczącej środowisko naturalne Islandii. Reżyserskie popisy sprawiają, że choć film Kobieta idzie na wojnę ogląda się z przyjemnością, to po seansie nie ma się ochoty stanąć ramię w ramię z aktywistami walczącymi o dobrą planetę dla przyszłych pokoleń. 6/10. RECENZJA FILMU

Petra (2018) –  Nie poszedłbym 

Kiedy o zwiastunie nie mogę tak naprawdę napisać nic dobrego ani nic złego – werdykt może być tylko jeden.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl