×
trailer Triple 9 plakat

Prevues of coming attractions, odc. 165 – Trailer Triple 9, Gamera i in.

Trafił się całkiem ciekawy zestaw. Polecam m.in trailer Triple 9, Q. (PS. Nie ma tu zwiastuna Pride and Prejudice and Zombies, bo zebrałem zanim się pojawił :P) (i zwiastuna Hail, Ceasar! też tu nie ma)

Triple 9

Q-Prognoza:  QL  – Zauważam tu niepokojącą manierę, która towarzyszy gównianym policyjnym filmom z zaskakująco dobrą gwiazdorsko obsadą, ale wierzę, że całość będzie równie zajebiście mocna jak powyższy trailer. Czyli liczę na coś, czym powinno byc Sicario.

Bone Tomahawk

Q-Prognoza:  QJWIE  – Wygląda co prawda na Siódemkę, ale obsada zacna. No i wygląda na to, że Kurt Russell zagrał za jednym zamachem w dwóch bardzo podobnych filmach. W drugim u Tarantino of koz.

Hitchcock/Truffaut

Q-Prognoza:  QL  – Trailer z gatunku: nie ma potrzeby argumentować QL-a.

A Faster Horse

Q-Prognoza:  QL  – O, dokument o moim ulubionym samochodzie. Wyreżyserowany przez kolesia od Jiro śni o sushi (ale niestety też kolesia od Projekt Lazarus). Co prawda zwiastun przypomina zapowiedź długiego filmu reklamowego, ale pierwsze dwa zdania tej opinii zaważyły o predykcji. (Eee, myślałem, że wymyśliłem słowo, a tu już jest predykcja 🙁 )

The Forest

Q-Prognoza:  QJWIE  – Co to MTV z tymi horrorami?? Fajnie, że zrobili film o Lesie Samobójców, ale szkoda, że zarazem to film o duchach. Sam las Aokigahara i bez duchów ma już wystarczająco creepy klimat.

Man Vs Snake: The Long and Twisted Tale of Nibbler

Q-Prognoza:  QL  – Walter Day i Silly Bitchell powracają! Ale co z Robertem Mruczkiem? …… Jest, JEST w obsadzie!

Tales of Halloween

Q-Prognoza:  QL  – Wygląda troszkę za tanio, ale ile tu dobra! Darren Lynn Bousman (prawie połowa Pił), Neil Marshall (Dog Soldiers, Zejście, Doomsday), Lucky McKee (The Woman (muszę w końcu obejrzeć 🙂 ), John Landis (wiadomo), Stuart Gordon (Re-Animator) itd.

Riaru onigokko

Q-Prognoza:  QL  – Jeśli komuś przeszła przez głowę myśl „o, zupełnie jak w Suicide Club, to słusznie. To ten sam reżyser (i setek innych filmów przy okazji) – Shion Sono. Bardzo się zdziwię, jeśli ten film będzie kiepski, a trupów nastolatek mniej niż pół tysiąca.

Midnight Show

Q-Prognoza:  QL  – Kurde, szkoda, że w tej Indonezji taki dziwny język mają – może przeszkadzać za bardzo rozśmieszając. Poza tym slashero-giallo jak sie patrzy! (Choć nic nie rozumiem). Za kamerą debiutuje Ginanti Rona Tembang Sari, asystentka reżysera przy takich filmach jak The Raid: Redemption, Killers i V/H/S 2.

Gamera

Q-Prognoza:  QL  – Chyba polubię się z japońskimi filmami o potworach (tylko tych bez zasuwaków na plecach). Najpierw świetny Attack on Titan, teraz to.

Podziel się tym artykułem:

7 komentarzy

  1. Damn, jedne z lepszych priwjusów ever! Jaram się bardzo, szczególnie nowym Sono i wężem. Oby Triple 9 i Sicario zwiastowało erę filmów policyjnych z jajami.

  2. Kurde, w ogóle jak się patrzę na imdb to Sono chyba stara się dorównać Miikemu, 7 filmów w 2015. Zdecydowanie powinienneś się zainteresować zwiastunami niektórych, np. „The Virgin Psychics” czy też „Love & Peace”. Oczyma wyobraźni qle widzę.

  3. Żeś tych halloweenowych opowiastek jeszcze nie obejrzał? A chciałem się pod recenzją pokłócić. 😉 😀 (od razu powiem, że segment Bousmana – czemu on jest u Ciebie wymieniony jako pierwszy? – jak dla mnie jeden ze słabszych :P)

  4. A pewnie według listy nazwisk na IMDb, dlatego pierwszy :).

    No nie obejrzałem, bo najpierw mi się pomyliły z christmasowymi storami, które pojawiły się jakoś wcześniej, a jak się skapowałem, że mi się pomyliły to był WFF, a teraz z kolei cały tydzień na wariackich papierach i pewnie też nie będziesz się miał gdzie pokłócić ;).

  5. No trudno, jakoś przeżyję. W ramach odstresowania obejrzę kolejną debatę przedwyborczą. ;))))

  6. No co Ty, Konkurs Chopinowski oglądaj! 🙂

  7. Jeszcze mi się gust polepszy i nie będę w stanie oglądać B-klasowych slasherów? A jak się napatrzę na Szydło/Kopacz to potem nawet filmy Eliego Rotha, ba, nawet Uve Bolla, obejrzę z wielką radością. 😀

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004