×
Prevues of coming attractions, odc. 195 Ready Player One (2018), reż. Steven Spielberg.

Prevues of coming attractions, odc. 195

Nie dość, że nie nadążam za nowymi zwiastunami to jeszcze Comic Cona zorganizowali…

Prevues of coming attractions, odc. 195

Ready Player One

Q-Prognoza:  QJWIE  – No nie wiem. Fajnie to wyglądało w świecie realnym, to się przenieśli do jakichś komputerowych stworów, fredich krigerów i deloreanów. Na razie za mało materiału, żeby być mądrzejszym, ale ten pierwszy zwiastun zdecydowanie nie wali w ryj i nie każe nie móc się doczekać na więcej.

Bright

Q-Prognoza:  QJWIE  – Totalnie nie jestem przekonany, że to się może udać i nie rozumiem, dlaczego Will Smith kombinuje jak koń pod górę zamiast zagrać w Bad Boys 3, ale powiem tak. Był kiedyś podobny film, nazywał się Alien Nation, i bardzo go lubiłem. Więc może.

The Snowman

Q-Prognoza:  QJWIE  – Historyjkę związaną z Pierwszym śniegiem zostawię sobie na recenzję filmu, tutaj tylko napiszę, że z Harrym Hole mi tak średnio po drodze, choć cały czas liczę na to, że się przekonam do niego całkiem. Anyway, zwiastun wygląda marnie, a ofiaro-bałwany komicznie. Na pocieszenie – mało co zdradza ten zwiastun (nie znam książki), więc może nie ma się co przejmować na zapas.

Kingsman: The Golden Circle

Q-Prognoza:  QL  – OK, teraz już jestem przekonany. Czekam na siedemnastą część, kiedy Kingsmani będą współpracować z naszą Obroną Terytorialną.

Jigsaw

Q-Prognoza:  QPA  – Gdzieś tak od sześćdziesiątej siódmej części Piła zaczęła być już męcząca. Lata, jakie minęły od ostatniej części wydawać by się mogło, że pozwoliły autorom złapać oddech, wymyślić coś nowego, twórczo rozwinąć pomysł i jakoś się nim pobawił. Ale nie. Wzięli i po prostu zrobili kolejną część.

Justice League

Q-Prognoza:  QL  – Mam wrażenie, że bombardują nas zwiastunami już gdzieś od dwóch lat, a filmu ciągle nie ma.. Daję QL-a na wyrost, bo lubię Afflecka jako Batmana :P. Nie zmienia to faktu, że jakąś lewą tę ekipę zebrali. Aquaman nieciekawy, jeszcze gorzej ten bioniczny nie wiem kto to. Nie wiem też po co im Flash, skoro z początku zwiastuna widać, że Wonder Woman też bez problemu unika kul. No i mam wrażenie, że dokręcili Amazonki po sukcesie Wonder Woman, choć wątpię w sumie sam w siebie, bo raczej nie zdążyliby w te parę tygodni.

Only the Brave

Q-Prognoza:  QL  – Bez zastrzeżeń. Lubię takie typowo amerykańskie filmy o typowych Amerykanach.

Rebel in the Rye

Q-Prognoza:  7/10  – Tak myślę, że będzie porządnie i tyle. Jak z baseballem, marshmellowsami czy masłem orzechowym i muzyką country – nie mamy u nas takiej atencji do Buszującego w zbożu jak Amerykanie. Choć oglądałem kiedyś dokument o Sallingerze i był bardzo fajny.

Thor: Ragnarok

Q-Prognoza:  QL  – Pierwszy zwiastun podobał mi się bardziej, ale chyba nie ma żadnych powodów do kręcenia nosem.

Triple Threat

Q-Prognoza:  QL  – Obsada zacna, choć warto pamiętać, że to głównie kolesie, którzy zagrali w super filmach, a potem raczej zawodzili. No ale teoretycznie takiej dawki cool napierdalaczy w jednym filmie nie powinni zmarnować. Byle tego Adkinsa i Jaia White’a było więcej, bo boję się, że może by ich tylko troszkę, a reszta to typowo azjatycka nawalanka. Wierzę jednak, że będzie super.

Leatherface

Q-Prognoza:  QL  – Zwiastun co prawda z gatunku: niewiele mamy do pokazania, ale posklejamy parę randomowych scenek; ale ja akurat lubię te nowe Teksaskie Masakry Piłą Mechaniczną (z wyjątkiem tej dennej w 3D z 2013 roku), więc nie będę wybrzydzał. Lubię ten gorący, redneckowy klimat masakry.

Birth of the Dragon

Q-Prognoza:  QL  – No, ładne kung fu science-fiction.

Podziel się tym artykułem:

Jeden komentarz

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004