Wdrożenie i opieka: MimasTech
Szokujące newsy!
Prevues of coming attractions, odc. 190. Anne Hathaway w filmie Colossal w reżyserii Nacho Vigalondo.
Anne Hathaway w filmie Colossal w reżyserii Nacho Vigalondo.

Prevues of coming attractions, odc. 190

 

Dzisiaj Prevuesy na dwóch podstronach. Bo tak.

Prevues of coming attractions, odc. 190

Pokot

Q-Prognoza:  QJWIE  – Agnieszka Holland bawi się w Dom zły i z jednej strony wygląda to co najmniej interesująco, a z drugiej zbyt mocno pachnie kiepskim The Happening Shyamalana. Tak czy siak myśliwym się należało!

Colossal

Q-Prognoza:  QL  – Jeden z głośniejszych filmów tegorocznego Sundance otrzymuje QL-a ciut na wyrost. No ale jego reżyser Nacho Vigalondo (Los cronocrimenes) zasługuje na zaufanie i miejmy nadzieję, że Hollywood nie potraktuje go tak niemiło jak potraktował Alexa de la Iglesię.

Headshot

Q-Prognoza:  QL  – Sam nie wiem, niby wszystko jest na swoim miejscu, ale po Killers i trochę też po The Raid 2 jestem sceptyczny i pozwolę sobie na QL-a, ale chłodnego. Tak czy siak nowy zwiastun Headshot daje wszystko to co powinien: dużo krwi i dużo nawalanki, jak to filmy z Iko Uwaisem.

Planetarium

Q-Prognoza:  6/10  – Wrzucam tylko z powodu Natalie Portman w okularach.

Battleship Island

Q-Prognoza:  QL  – Tyle czasu Prevuesów nie było i myślałem, że będzie od zarąbania ciekawych trailerów, a tu bryndza straszna. Trzeba się ratować Koreańczykiem. Ten wygląda przesmacznie, choć zachowuję powściągliwość, bo to film reżysera Veterana, a Veteran mnie wymęczył.

Rescue Under Fire

Q-Prognoza:  QL  – Oho, hiszpańskie Demony wojny wg Goi się szykują. Tylko więcej kasy podrzucił producent. A tak poza tym to świat na głowie! Kto to widział, żeby ratować Amerykanów, zwykle to Amerykanie ratują!

The King

Q-Prognoza:  QJWIE  – Zapowiada się koreański Wilk z Wall Street. Nie odmówię.

Ciąg dalszy na kolejnej podstronie.

2 odpowiedzi

  1. „Kto to widział, żeby ratować Amerykanów, zwykle to Amerykanie ratują!” A przepraszam bardzo, ratowaliśmy Amerykanów zanim to się stało modne. Patrz „Operacja Samum” :)

  2. Quentin

    Słuszna uwaga! Natomiast ubezpieczyłem się „zwykle” :)

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.