×
Prevues of coming attractions, odc. 179

Prevues of coming attractions, odc. 179

Dzisiejszy zestaw zwiastunów mocno przeciętny, ale przecież i tak jest majówka, więc nikt nie czyta blogasków.

Prevues of coming attractions, odc. 179

 

The Duel

Q-Prognoza:  QL  – Całkiem niedawno sobie pomyślałem, że chętnie pooglądałbym więcej nowych westernów. No i zaczęli robić westerny. Przypominam, że cały czas też sobie myślę, że chętnie pooglądałbym jakieś nowe filmy o wojnie w Wietnamie.

Southside with You

Q-Prognoza:  QJWIE  – Byłbym chyba mniej sceptyczny, gdyby był to film o jakiejś bardziej anonimowej parze.

The Founder

Q-Prognoza: Powinienem coś miłego teraz napisać, bo zdaje się, że McDonald’s wysyła jakieś suweniry za miłe słowa, ale… a w sumie:  QL . W końcu wygląda ciekawie z punktu widzenia: o, tej historii nie znałem. Bo z punktu widzenia wielkiego kina to nie ma co raczej liczyć na więcej niż Ósemkę. A i ta to w porywach.

Snowden

Q-Prognoza:  QJWIE  – Wygląda na totalnego przeciętniaka. Już citizenfour był nędzny, co każe przypuszczać, że po prostu historia Snowdena wcale nie jest taka dobra, żeby zrobić z niej dobry film. Ale przynajmniej Shailene Woodley będzie goła ;).

Cell

Q-Prognoza:  QPA  – Tradycją stało się już, że filmy/seriale na podstawie prozy Kinga są do kitu. W tym przypadku nie będzie inaczej. I nie wyjeżdżać mi tu ze Skazanymi na Shawshank czy innymi Misery, bo to wyjątki potwierdzające regułę.

Red Billabong

Q-Prognoza:  QL  – Prawda, że powracają miłe wspomnienia kina spod znaku ozploitation i wielkiej świni razorbacka? Czuję się zaciekawiony. Krwi nie było, ale odcięta głowa daje nadzieję na to, że finalnie jej nie zabraknie.

Tulip Fever

Q-Prognoza:  QL  – Myślę, że będzie 7/10, ale im dłużej trwał zwiastun, tym bardziej mocna robiła się ta Siódemka.

Approaching the Unknown

Q-Prognoza:  QPA  – Ja się tam nie znam, ale wysyłanie jednego człowieka w taką misję to czysty idiotyzm. Pewnie będzie jakiś twist, że to plemnik czy coś tam.

Me Before You

Q-Prognoza:  QJWIE  – Cierpię na niedobór takich filmów, więc jakąś tam nadziejkę mam, aczkolwiek trudno nie zwrócić uwagi na wciskaną po raz enty klasyczną bzdurę o fajnej dziewczynie, o której próbuje się widzowi wmówić, że jest przeciętną brzydulą. „Nigdy byś na mnie nawet nie spojrzał”. Yhy. Ale w sumie mogło być gorzej, mogli jej założyć… okulary!

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Podziel się tym artykułem:

2 komentarze

  1. Śpieszmy się kochać Alicię Vikander, póki wciąż chce jej się rozbierać w filmach. ;))) A Woodley to taki pewien jesteś że będzie „full frontal”? Bo jakoś mam wątpliwości. 🙂
    Natomiast trailer do „Red Billabong” to jeden z najkoszmarniej zmontowanych zwiastunów jakie miałem okazje widzieć. Jakiś pijany aborygen to sklejał? Doprawdy, po obejrzeniu tego trailera nie mam pojęcia co sądzić o tym filmie… Bo jeśli będzie tak samo chaotyczny jak zwiastun, to będzie padaka.

  2. A ja tam wierzę w Alicię, że nie podąży tropem Khaleesi itp. i jeśli nie w Hollywood to przynajmniej w Europie dalej się będzie rozbierać :).
    Nie mam żadnej pewności odnośnie Woodley, ale kto mi zabroni mieć nadzieję, skoro nie unika nagości? Nikt!
    Z dwojga złego lepszy zły trailer i dobry film niż zły film i dobry trailer ;).

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004