×
Zwiastun drugiego sezonu Scream

Zwiastun drugiego sezonu Scream

Pi razy oko miesiąc pozostał do premiery drugiego sezonu serialowego Krzyku (premiera dokładnie 30 maja). Scream wyprodukowany przez stację MTV bez dwóch zdań był jednym z lepszych seriali ostatniego sezonu, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy spodziewali się po nim wszystkiego co najgorsze. Patrząc na to z tej strony trudno będzie chyba znaleźć mu konkurencję, bo co to za sztuka być dobrym serialem, gdy wszystko wskazuje na to, że będzie się dobrym serialem. Sztuka przekonać do siebie widza, który zabiera się za oglądanie tylko po to, żeby potem wyśmiać coś od początku do końca. A tu zonk, nie było czego obśmiewać.

Co za tym idzie, ja czekam na ciąg dalszy. Jego przedsmak w poniższym zwiastunie.

Zwiastun drugiego sezonu Scream

Przypomnijmy, że serialowy Scream nie jest kontynuacją kinowej serii, jest jej w miarę wierną serialową wersją. Jej bohaterami są nastolatkowie zamieszkujący miasteczko o wdzięcznej slasherowej nazwie Lakewood. Jak przystało na slasherowe miasteczko, Lakewood ma swoją krwawą historię. Oto przed laty grasował tu zdeformowany seryjny morderca, którego udało się zastrzelić, jupi, ale, co oczywiste, nigdy nie znaleziono ciała. Teraz historia może się powtórzyć, bo pewnej feralnej nocy ginie brutalnie zamordowana licealistka. Na początku policja podejrzewa jej chłopaka, ale zanim kończy się pilot podejrzani są wszyscy.

W obsadzie powrócą Willa Fitzgerald (Emma), John Karna (Noah), Tom Maden (Jake), Tracy Middendorf (Maggie), Amadeus Serafini (Kieran), Bex Taylor-Klaus (Audrey) oraz Carlson Young (Brooke), a z nowych nabytków pojawią się Kiana Lede (Zoe), Santiago Segura!! (Gustavo Acosta), Anthony Ruivivar (Sheriff Michael Acosta), Austin Highsmith (Karen Lang), Sean Grandillo (Eli) i Karina Logue (Tina Hudson).

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004