×
Prevues of coming attractions, odc. 172

Prevues of coming attractions, odc. 172

Chciałem zacząć jakoś inteligentnie, ale doszedłem do wniosku, że będę sobą.

Prevues of coming attractions, odc. 172

 

Green Room

Q-Prognoza:  QL  – Z powyższego teasera wynika niewiele, ale po pierwsze to film o punkrockowej kapeli, na którą uwzięła się grupa skinheadów, a po drugie to film Jeremy’ego Saulniera, reżysera Blue Ruin. Czyli prawdopodobnie będzie świetny.

Suicide Squad

Q-Prognoza:  QL  dopóki nie zobaczysz tego zwiastuna z dubbingiem (niżej) i nie uświadomisz sobie, że to będzie film PG-13.

Wybierzecie się na „Legion samobójców” z dubbingiem? 🙂

Posted by Q-Blog on 20 stycznia 2016

10 Cloverfield Lane

Q-Prognoza:  QL  – J.J. Abrams znów nas strollował przy okazji Cloverfield (tak, wiem, parę dni temu) i zarzucił zwiastunem filmu, którego nikt się nie spodziewał. A że pierwszy Cloverfield był zacny, nie ma powodu przypuszczać, że drugi fajny nie będzie. O ile to w ogóle będzie sequel, bo za drzwiami może być wszystko. Nawet zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98.

Backtrack

Q-Prognoza:  QJWIE  – To co? Adrien Brody nie żyje? ;). Dałbym i QL-a, bo brakuje mi filmów z twistem na końcu, a ten się na taki zapowiada, ale Adrien Brody ostatnio coś się zagubił i nie ma przesłanek do tego, by mu bezgranicznie ufać.

Neighbors 2: Sorority Rising

Q-Prognoza:  QPA  – Za dużo Chloe Grace Moretz to za dużo! Jedynka mi się podobała, więc dwójka nie stoi na straconej pozycji, ale oceniając po zwiastunie nie ulega wątpliwości, że odcinanie kuponów zdominowało tu wszystko inne. I prawdę powiedziawszy wystarczy do odpowiedniego zysku w box office’ie, że te wszystkie panny z bractwa… yyy, siostrstwa będą przez cały film łazić w bikini. Wtedy scenariusz może faktycznie być niepotrzebny.

Money Monster

Q-Prognoza:  QJWIE  – Był już kiedyś taki film. Nazywał się Miejski obłęd [Mad City] i grali w nim John Travolta i Dustin Hoffman.

Ip Man 3

Q-Prognoza:  7/10  – Czy oni mogliby kiedyś przestać używać tych pieprzonych sznurków?! Nie zachęci mnie do seansu żaden choreograf choćby był najsłynniejszy, jeśli posiłkuje się sznurkami. Szczególnie w takich filmach jak ten, czyli poświęconych istniejącym bohaterom, o których można zapewnić, że nie korzystali z pierdolonych sznurków!

Mike Tyson to jakaś porażka (choć pewno będzie go w sumie z pięć minut), lekki kciuk w górę za Bruce’a Lee na końcu.

Sing Street

Q-Prognoza:  QL  – Choć pokazali w zwiastunie cały film to daję QL-a za fryzurę na Limahla.

Keanu

Q-Prognoza: Też pewnie coś koło  max 7/10  – Wrzucam tylko po to, żeby przypomnieć o mojej teorii w myśl której najlepsze sceny akcji zobaczyć można obecnie w komediach. Keanu wygląda na jej potwierdzenie.

Term Life

Q-Prognoza:  QPA  – Za dużo tego wszystkiego się tu dzieje. No i oczywiste: Vince Vaughn, nigdy nie będziesz Liamem Neesonem! Szczególnie z tą fryzurą.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ. A tam między innymi zwiastun naListoDoObejrzeniowego The Invitation. I w sumie tylko tyle, więc nie wiem po co to „między innymi” 🙂

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004