×

Prevues of coming attractions [06.08.2013]

Krrish 3

Q-Prognoza: – Głównie dlatego, bo obawiam się, jak wypadną efekty typu facet z długim jęzorem. Zwykle nawet w filmach z budżetem ponad 100 milionów dolarów wypadają kiepsko. No ale zobaczymy.

American Hustle

Q-Prognoza: – Nie ma się czym na razie podniecać. Zwiastun nie zdradza nic na temat fabuły (z jej opisu gdzieś tam wynika, że będzie to drugie Argo), a same nazwiska łapią juz chyba tylko laików ;P Choć oczywiście charakteryzacja cool, reżyser cool i klimat też cool.

Komentarz dnia z YT: I knew Batman would end up with Lois Lane. I just knew it. Hope Hawkeye doesn’t blow it for them though.

Ender’s Game

Q-Prognoza: – Ze zwiastuna wynika, że głównie warto będzie pójść do kina na efekty. Ale ten beznadziejny samochód z 23 sekundy mnie niepokoi. No i te kosmiczne nawalanki też. Wyglądają trochę jak z telewizyjnego serialu sf.

Lone Survivor

Q-Prognoza: – O, nie wiedziałem, że Amerykanie walczą za Talibami w Europie… PS. Ciekawe czy trzej członkowie ekipy filmowej dostaną też gażę za statystowanie (posiałem gdzieś screena – widać kolesi na prawo w scenie z Mudżahedinem skaczacym z klifu).

Haunter

Q-Prognoza: – Natali skończył się na „Cube”, a Breslin na Małej Miss.

Antisocial

Q-Prognoza: – Mam tylko nadzieję, że niskobudżetowość i indiowość mu nie przeszkodzi, bo jest na mojej ekskluzywnej 😉 liście Do obejrzenia.

The Station

Q-Prognoza: Raczej – To, że film jest z Austrii nie znaczy jeszcze, że można przymykać oko na rżnięcie z „The Thing” i udawać, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Nawet tagline zerżnięty z czegoś tam, nie chce mi się sprawdzać z czego 🙂

Why Don’t You Play In Hell

Q-Prognoza: – Krew, yakuza, komedia pomyłek, Sion Sono… Z tego „równania” tylko tej komedii się boję…

Almost Human

Q-Prognoza: – Niechże mnie ktoś na festiwal w Toronto zabierze i opłaci przelot. Mogę spać w kinie.

Wałęsa. Man of Hope

Q-Prognoza: – O, międzynarodowy zwiastun „Wałęsy” jest całkiem do rzeczy. I tylko te „Ł’ i „Ę” się kłócą z „Man of Hope”. Wcześniej dobrze to nie wyglądało, ale aktualnie QL zasłużony.

Diana

Q-Prognoza: – Nie wiem, takie sobie. Laurka odbębniona według schematu. Nie wygląda na wielkie kino, nie wygląda na wielką kupę.

Winnie Mandela

Q-Prognoza: – Sekcja biograficzna normalnie… Nie wiem, czy światu potrzebny jest jeszcze jeden film o Mandeli, ale wiem, że aktorom w nim grającym jest potrzebny coach językowy do południowoafrykańskiego akcentu. Np. ten koleżka.

Machete Kills

Q-Prognoza: – W stosunku do tego filmu lepiej być sceptycznym. Pozytywnie zaskoczyć raczej nie zaskoczy, a szkoda się zawieść jak na jedynce. 

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004