×

Prevues of coming attractions [25.05.2013]

Machete Kills

Q-Prognoza – … – Sytuacja bliźniacza co do pierwszej części. Nie prognozuję, ale liczę na to, że sequel nie okaże się przeciętniakiem jak oryginał.

Blood Ties

Q-Prognoza: – Bardzo fajny czas akcji, ale cała reszta raczej standardowa i raczej bez miejsca na jakieś wielkie zaskoczenie. Wyszedł z więzienia, kocha, napada, nie wie, że kumpel jest gliną, laski płaczą, ktoś ginie, koniec.

Anchorman: The Legend Continues

Q-Prognoza: Jedynka mi się nie podobała, ale od tamtej pory trochę bardziej polubiłem aktorów grających tu w rolach głównych, więc nie mówię nie.

La Danza de la Realidad

Q-Prognoza: – A dam QL. Głównie z jednego powodu – bo w przeciwieństwie do innych dawnych niepokornych, którzy po latach próbują wrócić i kręcą pierdy (Argento), ten trailer zwiastuje takiego Jodorowsky’ego, jakim był zawsze. No i na plus, że bardziej przypomina Santa Sangre niż wcześniejsze psychodele.

We’re The Millers

Q-Prognoza: – A niech będzie, Horrible Bosses byli OK, to może i tu nie będzie tak źle. BTW1 przytyło się coś Jennifer? Striptiz zdecydowanie dokręcili wcześniej/później niż cały film. BTW2 Fajnie porównać z nieredbandowym trailerem. Tzn. nie wiem czy fajnie, ale mi sie podobało jak zamienili „fuck” na „hell”.

The Wolverine

Q-Prognoza: – Zwiastun bodajże finalny, więc wrzucam. Na pewno wygląda to lepiej niż poprzedni Wolverine, więc to już coś. Przełomu żadnego nie będzie, ale jeśli fajnie się będzie całość oglądało to wystarczy. PS. Facet z pustą butelką piwa rulez.

Byzantium

Q-Prognoza: 6/10 – Neil Jordan? Już śpię.

Don Jon

Q-Prognoza: – Najgłupszy pomysł na film od czasu „In Time” i tego takiego co to można dokonywać przestępstw tylko raz w roku, tytułu nie pomnę. – Oglądasz porno? – A ty choć wyglądasz jak Scarlett Johansson to oglądasz filmy!

Ain’t Them Bodies Saints

Q-Prognoza: – Lubię filmy o amerykańskich zadupiach. Swoją drogą ciekawe, kiedy przy nazwiskach aktorów w trailerach będą pisać „grał w filmie z kimś nominowanym do Oscara”. 

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004