×

Prevues of coming attractions [18.02.2010]

A Nightmare on Elm Street

Q-Prognoza: – „Czego się drzesz? Przecież cię jeszcze nawet nie pociąłem?”. Cóż, nie ma co ściemniać, za Freddym nigdy specjalnie nie przepadałem, choć to właśnie on najbardziej mnie w „młodości” hehe nastraszył. Ale jak już byłem trochę starszy to nie za bardzo mogłem przebrnąć przez sagę jeszcze raz. Innymi słowy to dla mnie film, który miło kojarzy się z dzieciństwa, ale powrót do niego już nie jest taki miły. Niezależnie od tego wszystkiego wersję nową obejrzę z przyjemnością. To znaczy zacznę ją oglądać z przyjemnością, a potem to już od filmu będzie zależało jak skończę.

The Karate Kid

Q-Prognoza: bbbb – No cóż, w dzisiejszym odcinku czeka Was wysyp trailerów, które już miały trailery… Ten drugi zwiastun TKK dalej jest QL ale już mniej niż poprzedni. I to nie tylko ze względu na brak Fort Minor, ale też np. ze względu na mnicha stojącego na palcach i tych nastepnych sikających z murku. Jakoś nie przekonała mnie ta „mistyka” której w filmie pewnie będzie więcej. No ale jak mówię – dalej QL. Przy okazji: typografia napisów i animacja Muru Chińskiego wyraźnie wskazują na to, że do Hollywood dotarli polscy specjaliści w tej dziedzinie…

Kick-Ass

Q-Prognoza: yyyy – „Kick-Ass” swoje QL-e w historii tego bloga już zarobił. Ten zwiastun QL-a nie dostanie, bo jest najgorszy ze wszystkich pozostałych i prawdę mówiąc ciut osłabia mój zapał do tego filmu. Ale tylko ciut.
BTW w opisie zwiastuna jest zachęcające: „Preview shows plenty of gore, R-rated dialogue and action”. Yyyy, w którym miejscu? Znaczy to plenty, bo some było.

Clash of the Titans

Q-Prognoza: we wcześniejszych odcinkach, a to nie trailer ;P – Wrzucam, bo zachęcające. A poza tym dwa przemyślenia:
1. No tak, trza amerykańskim widzom powiedzieć przed seansem kto to Zeus itd., bo jeszcze będą zawiedzeni po seansie, że nie wiadomo o co chodzi. (narodowy szowinista MODE OFF).
2. Tak patrzę na tego reżysera i tak sobie myślę, że wielka jest odwaga producentów, że dają takiemu kolesiowi tyle milionów dolarów.

Wall Street: Money Never Sleeps

Q-Prognoza: dgb – Z dwóch powodów:
1. Bo lubię pierwszy „Wall Street”.
2. Bo jeszcze bardziej lubię Michaela Douglasa, który ostatnio na cienkie filmy trafiał i może dzięki Stone’owi jeszcze parę lat w solidnych filmach pogra.
Choć ta scena z motocyklami… Żal.pl

Dragon Fire

Q-Prognoza: feqw choć to nie trailer 😛 – Zaprawdę powiadam Wam: są rzeczy, których producenci nie powinni pokazywać widzom, jeśli chcą, żeby poszli do kina na ich film.

Cop Out

Q-Prognoza: dwef – Najlepszy chyba ze wszystkich zwiastunów. Daje nadzieję, że QPA nie będzie taka straszna. I znów dwie rzeczy:
1. A wiecie, jaki będzie polski tytuł tego filmu? „Fujary na tropie” :D:D Ale jest usprawiedliwienie. Film Smitha miał się początkowo zwać „Couple of Dicks” – widać polski rynek wolniej reaguje na zmiany.
2. Tak mnie właśnie teraz uderzyło podobieństwo do zwiastuna „Dostany”. A przynajmniej jego początku:

Inspirowali się?

Ca$h

Q-Prognoza: re – Sean Bean to przeżytek.

Death at a Funeral

Q-Prognoza: dddd – Nie widziałem jeszcze oryginału i tylko to ratuje ten zwiastun przed QPĄ.
Choć obsada zacna.

Showgirls 2: The Return

Q-Prognoza: LOL

Hachi: A Dog’s Tale

Q-Prognoza: dbdg – Aśkowi się spodoba. O ile pies nie zdechnie… 😉

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004