×

Kończę z blogowaniem

I jadę na Kanary. Na gazetowe konto przyszło mi coś takiego:

Szanowny Panie,

Został wystawiony na Pana nazwisko oficjalny kod dostępu, który umożliwi Panu udział w loterii. Oznacza to, że jest Pan jedyną osobą w całej Polsce mogącą aktywować swój numer uczestniczący w loterii, który został zarezerwowany specjalnie dla Pana. Jeżeli dopisze Panu szczęście i ów numer zostanie wylosowany jako zwycięski, otrzyma Pan kwotę w gotówce, która może wynieść nawet 550 000 zł.

Być może będzie Pan zdziwiony, gdy dowie się, że w całej Polsce zaledwie 2% mieszkańców zostało wybranych do skorzystania z tej niesamowitej propozycji. Podczas gdy wielu Pana sąsiadów nigdy nie będzie miało okazji skorzystać z takiej możliwości, Panu już dopisuje szczęście, ponieważ został Pan wybrany spośród wielu osób na uczestnika finału naszej loterii!

Teraz wszystko zależy od Pana. Warto maksymalnie wykorzystać taką okazję! Proszę po prostu kliknąć w swój kod dostępu i wejść na naszą stronę internetową, żeby aktywować teraz swój numer uczestniczący w losowaniu. Mam nadzieję, że będzie Pan zadowolony.

P.S. Kiedy ludzie otrzymują zaproszenie do udziału w loterii, tak jak Pan teraz, zazwyczaj je odrzucają, ponieważ myślą, że „tak naprawdę nikt nie wygrywa”. Rzeczywiście, jeżeli zignoruje Pan swój numer udziału, NIGDY nie będzie Pan miał szczęścia i nigdy NIC Pan nie wygra w naszych loteriach. Proszę nie pozwolić na to, by umknęła Panu ta niepowtarzalna okazja. Proszę tylko kliknąć w swój kod dostępu. Może Pan wygrać aż 550 000 zł! Warto działać od razu!

***

To ma być ta odnowa gazetowej poczty? To ja dziękuję, postoję. Aczkolwiek urzekły mnie stwierdzenia typu:

– jest Pan jedyną osobą w całej Polsce mogącą aktywować swój numer uczestniczący w loterii

– Kiedy ludzie otrzymują zaproszenie do udziału w loterii, tak jak Pan teraz, zazwyczaj je odrzucają, ponieważ myślą, że „tak naprawdę nikt nie wygrywa”. Rzeczywiście, jeżeli zignoruje Pan swój numer udziału, NIGDY nie będzie Pan miał szczęścia i nigdy NIC Pan nie wygra

I za tę porcję śmiechu w ten dość smutny dzień, dziękuję z całego serca.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004