×
Podsumowanie wydarzeń czerwca 2021.

Podsumowanie wydarzeń czerwca 2021

1 czerwca – Aktor Bartłomiej M. zostaje zatrzymany za gwałt na trzech nastolatkach. W TVP mówią, że był z PO, w TVN-ie, że z PiS-u.

2 czerwca – Na czas wizyty ministra Czarnka w zespole szkół specjalnych w Łukowie do domu odesłani zostają wszyscy uczniowie z niepełnosprawnościami. TVP przygotowuje film dokumentalny o działalności opozycyjnej Jarosława Kaczyńskiego zatytułowany „Człowiek zbuntowany”. Potrwa pięć minut.

3 czerwca – W całym kraju trwa akcja kupowania książek Olgi Tokarczuk, by potem odesłać je Noblistce w ramach akcji przeciwko jej wypowiedzi, w której porównała Polskę z Białorusią.

4 czerwca – Ryszardowi Terleckiemu nie podoba się liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska na liście gości spotkania organizowanego przez Rafała Trzaskowskiego. Nie wiadomo, jakie jest jego zdanie na temat listy gości na imieninach Rafała.

5 czerwca – Łukasz Jurkowski na gali KSW 61, podczas walki z Mariuszem Pudzianowskim, ma okazję do zaprezentowania efektów rocznej diety pudełkowej od Body Chiefa.

6 czerwca – Znana estetka Bożenka z „Klanu” krytykuje ludzi za wrzucanie do sieci zdjęć bez idealnego makijażu. Ekspert w opuszczaniu (w pośpiechu studia telewizyjnego) Tomasz Hajto krytykuje Piotra Zielińskiego za opuszczenie zgrupowania kadry, by zdążyć na narodziny córki.

7 czerwcaKlaudia Jachira kupuje bilet do Szczecina.

8 czerwca – Nie będzie filmu o Jarosławie Kaczyńskim. Prezes winą za próbę ośmieszenia go filmem „Człowiek zbuntowany” obarcza Jacka Kurskiego, Kurski oskarża reżyserkę Ewę Świecińską, a ona swoją współpracowniczkę. Znany poseł PiS ocenia, że mogło dojść do sabotażu pracowników TVP, którzy zostali zatrudnieni na Woronicza przed dojściem PiS do władzy. Tymczasem dostęp do prywatnej poczty Michała Dworczyka uzyskują osoby niepowołane.

9 czerwca – Iga Świątek przegrywa pierwszego od 737 dni seta na kortach Rolanda Garrosa. Idzie za ciosem i przegrywa również cały mecz z „najsłynniejszym bicepsem WTA”.

10 czerwca – Kuria interweniuje w sprawie trzech mszy świętych odprawionych w Mrągowie w intencji unicestwienia urządzeń i wież nowoczesnej technologii 5G. Maja Staśko twierdzi, że Krzysztof Stanowski boi się rozmawiać z kobietami. W odpowiedzi Stan nie chce z nią rozmawiać. Fundacja wykonująca egzorcyzmy salcesonem wygrywa 50 milionów złotych w konkursie Ministerstwa Sprawiedliwości.

11 czerwca – Rusza EURO 2020. Z meczu otwarcia wszyscy zapamiętują mały samochodzik z piłką.

12 czerwca – Świat wstrzymuje oddech na długie minuty: duński piłkarz Christian Eriksen walczy o życie w trakcie meczu z Finlandią.

13 czerwca – Wybory na prezydenta Rzeszowa wygrywa kandydat określany mianem kandydata zjednoczonej opozycji. Zjednoczona opozycja myśli, że teraz już wygra wszystkie wybory, dlatego dalej nie będzie nic robić, żeby tak było. Nowy prezydent dystansuje się od zjednoczonej opozycji.

14 czerwca – W trakcie szczytu NATO wybucha panika w szeregach Secret Service. Krok w krok za prezydentem Joe Bidenem podąża tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że jest polskim prezydentem. Tymczasem reprezentacja Polski przegrywa na EURO 1:2 ze Słowacją i wszyscy ogłaszają, że jest beznadziejna.

15 czerwca – Michał Dworczyk i Mateusz Morawiecki dyskutują na Gmailu o tym, czy wyprowadzać wojsko na Strajk Kobiet. PO twierdzi, że to prawda, PiS, że to fake. Nikogo nie interesuje jak jest naprawdę.

16 czerwca – Pojawia się pomysł infolinii dla posłów podejrzewających o to, że ich poczta została shackowana. Tam, po podaniu nazwy użytkownika, hasła, PESEL-u i numeru karty kredytowej z PIN-em, będą mogli zgłosić swoje obawy.

17 czerwca – 288 batoników energetycznych spożywa w miesiącu Mateusz Morawiecki. Uczestnicy EURO 2020 dwoją się i troją, by zaprezentować swój happening z Coca-Colą i Heinekenem podczas konferencji prasowych.

18 czerwca – W krzyżowym ogniu pytań w Senacie kandydatka na RPO Lidia Staroń zapewnia, że będzie wierna swoim przekonaniom, ale nie będzie się nimi kierować

19 czerwca – Arcybiskup Jędraszewski przypomina, że mamy obowiązek dziękować Bogu za braci Kaczyńskich. Na autostradzie pod Szczecinem zapalają się polskie czołgi. W pobliżu nie widziano żadnych Czechów. Jacek Kurski chrzci na Jasnej Górze swoją córkę, a reprezentacja Polski na EURO 2020 remisuje z Hiszpanią 1:1. Wszyscy ogłaszają, że jest znakomita.

20 czerwca – Reprezentacja Polski zremisowała wczoraj z Hiszpanią 1:1 w meczu EURO 2020.

21 czerwca – Szwedzi są oburzeni słowami Krystyny Pawłowicz o tym, że powinni zwrócić dobra zrabowane w Polsce podczas potopu. Żądają oddania sprawnej kolubryny.

22 czerwca – Z opublikowanych tego dnia badań wynika, że 63% kobiet nie akceptuje sandałów u mężczyzn, 37% kobiet nie poszłoby do łóżka z mężczyzną w sandałach, a 100% kobiet pierdoli bez sensu.

23 czerwca – Polska odpada z EURO 2020, ale Niemcy prawie też.

24 czerwca – Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź idzie w politykę – zostaje sołtysem wsi Piaski. Nie wiadomo, czy przepisze majątek na żonę. Tymczasem nad Polską pojawiają się dziwne chmury, a w Czechach tornado.

25 czerwca – Watykan rozpoczyna śledztwo w sprawie kardynała Dziwisza. Kardynał nie pamięta i nie wie, co to takiego Watykan.

26 czerwca – Korzystając z przerwy w pokojowym wywłaszczaniu Palestyńczyków, Izraelczycy upominają się od Polski o zadośćuczynienie za swoją własność straconą za sprawą Niemców.

27 czerwca – Holandia w depresji – po energetycznym podboju Polski, Czesi pokonują piłkarsko Holendrów.

28 czerwca – 12 goli w regulaminowym czasie gry, 2 gole w dogrywce i 9 goli w karnych pada w dwóch rozegranych tego dnia meczach 1/8 EURO 2020.

29 czerwca – Po piętnastu latach prowadzenia reprezentacji Niemiec, dłubaniem w nosie i zjedzeniem gila żegna się z nią Joachim Loew. Jacek Protasiewicz nie kryje radości z odpadnięcia Niemiec z EURO 2020 i z humorem naśmiewa się z płaczącej niemieckiej dziewczynki.

30 czerwca – Prokuratura żąda wyroku trzech lat kolonii karnej w Radomiu dla trzech nastolatków, którzy znieważali prezydenta Dudę. Doniósł na nich zupełnie neutralny kolega, którego mama jest radną z PiS-u. Obronie udaje się wywalczyć dla nich jedynie dwa miesiące prac społecznych.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004