×

Kontakt

Wnikliwa analiza statystyk Google Analytics przyniosła niespodziewaną obserwację, że często tu zaglądacie w poszukiwaniu kontaktu. Wychodząc Wam naprzeciw, voila:

zdjęcie

Źródło: łazienka

A tak bardziej na poważnie, to we wszelkich biznesach i innych sprawach służbowych poproszę o kontakt na maila: quentin@quentin.pl

Blog Quentin.pl otwarty jest na współpracę i ma naprawdę dużo miejsc, w które można wepchać banerki mniejsze bądź większe. Jego autor lubi chodzić do kina, więc w zamian za szczerą recenzję można go na jakiś seans zaprosić. Byle nie o 11 rano do siedziby firmy lub na megauroczystą premierę*, bo jest nieśmiały i woli się schować w tłumie w miarę normalnych widzów.

Chętnie potestuję telewizory, bo przydałby mi się drugi ;). Zapraszam do dogadywania w sprawach powyższych, bądź w tych, których tu nie uwzględniłem. Kiedyś napisałem wiersz o gumie do żucia, więc wiecie… ;).

*Od megauroczystych premier mamy na Quentin.pl redaktor Aśka. Asiek lubi megauroczyste premiery i z racji wykonywanego zawodu – czuje się na nich jak Aleksander Kwaśniewski na zakrapianej kolacji. I jak Sylwester Latkowski w mieszkaniu Kamila Durczoka.

Redaktor Asiek chętnie wybierze się pośród gwiazdy i z jeszcze większą ochotą przeprowadzi z nimi wywiady, dla których łamy Quentin.pl są zawsze otwarte.

16 komentarzy

 1. Halo, czy zastałem Franka?

 2. Siedzi zamknięty w piwnicy i tweety wymyśla. Mogę go zawołać.

 3. Dzień dobry,

  reprezentuję firmę, która od lat tworzy profesjonalne strony internetowe. Odwiedziłem Państwa stronę quentin.pl i w związku z tym chciałbym zapytać czy są Państwa zainteresowani stworzeniem nowej strony www? W ciągu ostatnich lat bardzo mocno zmieniły się zasady wykonywania stron internetowych, dotyczące między innymi ich mobilności czy szybkości działania. Strony wykonujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, również finansowych.

  Jeżeli zgadzacie się Państwo na to abym szerzej przedstawił ofertę, to proszę o odpowiedź na niniejszego maila. Zachęcam do podania numeru telefonu na jaki mógłbym zadzwonić. To zdecydowanie ułatwi nam kontakt.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Paweł Kłos
  tel.: 536-410-956
  kontakt@strony-www24.pl

 4. Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym dowiedzieć się czy próbowali Państwo reklmować swoje usługi i produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i bardzo efektywne źródło nowych zamówień i klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i zapewnia wszystkie konieczne rzeczy potrzebne do jej przeprowadzenia.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i złożymy niezobowiązującą ofertę.

  Pozdrawiam, Monika

 5. Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym dowiedzieć się czy reklamowali Państwo swoje produkty i usługi przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i niezwykle efektywne źródło nowych zamówień i klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu kampaniach i zapewnia wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do jej realizacji.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać detale – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

  Miłego dnia, Monika

 6. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony internetowej. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Krawczyk

 7. Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Miłego dnia,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

 8. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Oferujemy bardzo korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Kaczmarek

 9. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu wykonanie nowej strony www. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej propozycji. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Zelman

 10. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością przedstawię szczegóły naszej propozycji. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Kaczmarek

 11. Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na wykonanie nowej strony www. Proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością przedstawię szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Pozdrawiam, Patrycja Wozniak

 12. Dzień dobry,

  czy myśleli Państwo o tym, aby odświeżyć wizerunek firmy w internecie lub rozpocząć sprzedaż w sklepie internetowym? Jeśli tak, to z chęcią w tym pomożemy. Tworzymy sklepy i strony www już od kilkunastu lat. Nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna finansowo. Wyręczamy naszych klientów w wielu rzeczach a ich zaangażowanie, jeśli sobie tego życzą, ogranicza się do minimum.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to proszę o odpowiedź na tę wiadmość lub na adres kontakt@biweb.pl podając najlepiej numer telefonu, pod którym możemy się skontaktować. Chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły naszej propozycji.

  Serdecznie pozdrawiam
  biWeb – http://biweb.pl

 13. Dzień dobry,

  czy myśleli Państwo o tym, aby poprawić wizerunek firmy w sieci lub rozpocząć sprzedaż w sklepie internetowym? Jeśli tak, to chętnie w tym pomożemy. Wykonujemy sklepy i strony www już od kilkunastu lat. Nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna finansowo. Wyręczamy naszych klientów w wielu rzeczach a ich zaangażowanie, jeśli sobie tego życzą, ogranicza się do minimum.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to proszę o odpowiedź na tę wiadmość lub na adres kontakt@webs16.pl podając najlepiej numer telefonu, pod którym możemy się skontaktować. Chętnie przedstawimy wszystkie detale naszej propozycji.

  Serdecznie pozdrawiam
  https://webs16.pl

 14. czy można się skontaktować przez e-mail?

 15. Tak jest, jak najbardziej można.

 16. Byłem tu w 2023.

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004