×
Podsumowanie wydarzeń października 2021.

Podsumowanie wydarzeń października 2021

1 października – Gracze nie chcą grać w nową grę o piłce nożnej, bo postaci Messiego i Ronaldo są w niej do siebie niepodobni. Na podbój kin rusza James Bond w być może ostatnim filmie, w którym tę rolę zagrał biały aktor heteroseksualny.

2 października – Rafał Ziemkiewicz zostaje zatrzymany na londyńskim lotnisku i wydalony z Wielkiej Brytanii z powodu swoich poglądów politycznych. Chce, żeby państwo polskie go pomściło, ale państwo polskie ma inne plany.

3 października – Dziennikarze „Gazety Wyborczej” rzucają cukierki dzieciom uchodźców, by móc zrobić maluchom lepsze zdjęcia. Po dołączeniu do PiS-u kurczy się liczba partii, w których nie było jeszcze Moniki Pawłowskiej. Niedługo zostanie jej tylko NSDAP.

4 października – Padły Facebook, Instagram, WhatsApp i Messenger. Twitter wciąż jest darmowy, a Albicla wciąż działa.

5 października – NBP zapowiada wprowadzenie banknotu o nominale 1000 złotych. Wraz z kupionym przez Adama Glapińskiego złotem ułatwi to Polsce udzielanie pożyczek biedniejszym krajom takim jak Niemcy, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone, które zabiegają o nie Polskę.

6 października – PiS planuje zmienić słowa polskiego hymnu, bo poseł Janusz Kowalski nie zna jego słów.

7 października – TVP traci skoki narciarskie na rzecz TVN. Świętujący swoje urodziny Władimir Putin otrzymuje prezent od Trybunału Julii Przyłębskiej, który orzeka o niezgodności Traktatów Europejskich z polską Konstytucją. Donald Tusk organizuje manifestację przeciwko polexitowi. Na niedzielę o osiemnastej, żeby nie psuć sobie weekendu.

8 października – Nieobecny na zgrupowaniu reprezentacji Polski z powodu żałoby po śmierci ojca Nicola Zalewski daje się nagrać na zakrapianej imprezie z kumplami, podczas której jarane jest zioło, a trener klubu Zalewskiego, Jose Mourinho, obśmiewany. Policja zatrzymuje groźnych przestępców i rekwiruje im narzędzia zbrodni. To dzieci rysujące kredą pod siedzibą PiS.

9 października – W grzejniku w gabinecie prezesa PZPN odnaleziony zostaje podsłuch. Wiadomo już, skąd przeciwnicy rozgryźli naszą taktykę „laga na Lewandowskiego”.

10 października – Zorganizowana przez Donalda Tuska manifestacja nie odnosi większego sukcesu. Nikt nie został potraktowany pałą ani gazem przez reżim Kaczyńskiego. 94-letnia Wanda Traczyk-Stawska stawia do pionu narodowca Roberta Bąkiewcza. Ten będzie chciał udowodnić swoje racje w formule FameMMA, o ile pani Wanda przyjmie propozycję walki.

11 października – Trwa liczenie manifestujących w niedzielę na Placu Zamkowym. Opozycja twierdzi, że były ich miliony. Rząd, że 20 tysięcy, w tym 19 tysięcy turystów.

12 października – Gorąca sytuacja w polskiej grupie eliminacyjnej piłkarskich mistrzostw świata. Na Wembley polscy i węgierscy fani biją się z policją, a w Tiranie albańscy fani obrzucają polskich piłkarzy butelkami i telefonami komórkowymi.

13 października – Po skrupulatnym śledztwie FIFA ogłasza, że Kamil Glik nie jest rasistą. Kamil Bortniczuk zostanie ministrem sportu w nieistniejącym Ministerstwie Sportu. TV Trwam rozjeżdża Jarosława Kaczyńskiego i PiS za rosnące ceny benzyny. Do końca dnia ślad po tym materiale znika jednak z mediów społecznościowych kanału ojca Rydzyka.

14 października – Rząd chce postawić na granicy z Białorusią naszpikowany elektroniką mur przeciwuchodźczy. Opozycja twierdzi, że nie będzie muru tylko wał.

15 października – Wrocławianie pobili się o darmowe wibratory, które znalazły się kontenerze na śmieci po likwidacji sexshopu Beate Uhse.

16 października – Wojsko Polskie planuje zakup 300 sztuk mobilnych ołtarzy. W zestawie znajdują się m.in. kielich mszalny, alba, krzyż ołtarzowy, kropidło małe i kropidło klasyczne. Wszystko w walizce z rozkładanym stolikiem ołtarzowym i teleskopową rączką.

17 października – Wiadomo już, dlaczego Mata został raperem. Pracownicy jego ojca zasuwają przynajmniej 16 godzin dziennie za tysiąc pięćset.

18 października – McDonald’s rozpoczyna sprzedaż Zestawów Maty, na potrzeby których raper daje się sfotografować w legendarnej fryzurze Marka Mostowiaka.

19 października – Mateusz Morawiecki w pełni korzysta z 10-minutowego limitu na przemówienie przed Parlamentem Europejskim i przemawia przez 35 minut. Fotowoltaika ma zapewnić to, że na grobie Krzysztofa Krawczyka będą rozbrzmiewać jego piosenki.

20 października – Radek Sikorski radzi Beacie Kempie, żeby walnęła się w zatłuszczony łeb. Minister Edukacji Przemysław Czarnek chwali się labolatoriami. Uczennice trzech podmorskich podstawówek otrzymują zakaz kuszenia kolegów i katechetów kusym strojem.

21 października – Beata Kempa płacze w trakcie wywiadu w Polsat News. Ma wymyte włosy. Bruce Lee zwycięża XVIII Konkurs Chopinowski. Też ma umyte włosy.

22 października – Olga Semeniuk na czele Rady Polskiej Agencji Kosmicznej będzie odpowiedzialna za podbój kosmosu dla imperatora Kaczyńskiego. Póki co kończy oglądać „Gwiezdne wojny”.

23 października – Ambasadorka akcji „Twarze depresji” Bożena Dykiel prezentuje w TVN-ie okulary antydepresyjne i sugeruje, by łykać więcej litu. Leśnicy z jednego z wielkopolskich lasów odnajdują w nim szatana!

24 października – Archeolodzy szukający śladów średniowiecznej Łodzi odkrywają, że nie będą musieli nawet kopać.

25 października – Czesław Michniewicz zostaje zwolniony z Legii Warszawa, choć z zawodnikami, wśród których są członkowie grupy bankietowej, zdołał utrzymać drużynę na pierwszym miejscu grupy w Lidze Europy przed SSC Napoli, Leicester City i Spartakiem Moskwa.

26 października – Jarosław Kaczyński przysypia na konferencji poświęconej obronie Ojczyzny nie patrząc na zegarek marki, która szyła mundury Waffen SS i Wehrmachtu, a który ma założony do góry nogami. Budzi go dźwięk dzwonka jego Nokii 3310 i spadających sondaży PiS-u.

27 października – Mama Ginekolog nie zdaje egzaminu specjalizacyjnego z ginekologii. Nie wiadomo, kiedy będzie zdawać egzamin specjalizacyjny z bycia mamą. Barcelona kolejnym klubem po Legii Warszawa, który w tym tygodniu robi miejsce dla Franka Smudy.

28 października – Wiadomo już, dlaczego przesyłki nadawane przez Pocztę Polską ostatnio szybciej dochodzą: na intratnym stanowisku w PP zatrudniony został były rzecznik CBA skazany za onanizowanie się w parku.

29 października – Duet wokalny Don Vasyl & Detektyw Krzysztof Rutkowski śpiewa „Ore, ore” przed walką Marcina Najmana ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia” opromienionym zwycięstwem z Psychotropem. Po zwycięstwie Najman rzuca wyzwanie Zbigniewowi Bońkowi. Robert Biedroń smaruje się benzyną, żeby drogo pachnieć na randce. Inflacja w październiku wzrosła do 6,8%. Rząd nie nadąża z drukowaniem pieniędzy.

30 października – Andrzej Duda szuka skradzionych rowerów Mai Włoszczowskiej. We wrocławskim oknie życia znaleziony zostaje 20-letni mężczyzna.

31 października – Robert Bąkiewicz przebiera się na Halloween za prawicowego nacjonalistę. Do Dariusza Mioduskiego zaczyna docierać, że to nie Czesław Michniewicz był problemem Legii Warszawa.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004