×
Podsumowanie wydarzeń maja 2021. Adrian Zandberg z hot-dogiem z Orlenu.

Podsumowanie wydarzeń maja 2021

1 maja – Rusza rządowa akcja promująca szczepienia w deszczu. Potrwa cały długi weekend majowy. Na bożociałowy długi weekend czerwcowy planowana jest rządowa akcja promująca szczepienia w upale.

2 maja – Andrzej Duda myli rezurekcję z insurekcją.

3 maja – Po 27 latach małżeństwa Bill Gates i jego żona Melinda podejmują decyzję o rozwodzie. Podzielą majątek po równo. Melinda dostanie Windowsy 95, 98, 2000, XP i Vistę, a Bill 7, 8, 10 i następne.

4 maja – Duża część KO nie głosuje z PO w sprawie FO.

5 maja – Centralna Komisja Egzaminacyjna zawiadamia policję w sprawie screenerów zadań maturalnych, jakie rzekomo wyciekły do Internetu.

6 maja – Wyciekają erotyczne filmiki influencerki Natsu. Influencerka Maja Staśko przekonuje, że pokazywanie się nago na ShowUpie to żaden wstyd. Niech się wstydzi ten, kto to ogląda. Wieczorem wybucha sensacyjna informacja o potajemnym zaszczepieniu się Łukasza Warzechy przeciwko COVID-19. Podobno ktoś widział go również na rowerze.

7 maja – Adrian Zandberg zjada wegańskiego hot-doga kupionego na stacji Orlenu.

8 maja – Meble Agata, IKEA, Black Red&White oraz KLER na gwałt szukają telefonu do Andrzeja Piasecznego, który wyszedł z szafy.

9 maja – Łukasz Warzecha orze klimatystów i koncepcję globalnego ocieplenia. Temperatura w kolejnych dniach sięga trzydziestu stopni na plusie.

10 maja – Ilona Łepkowska postuluje dodatkowe opłaty za papier ksero, które będą wspierały artystów głodujących przy sojowym latte na Zbawiksie.

11 maja – Mateusz Morawiecki w imieniu państwa polskiego wyraża chęć zakupu podparyskiego dworku należącego kiedyś do Marii Skłodowskiej-Curie. Wg nieoficjalnych informacji zamieszka w nim Daniel Obajtek. Twitter wprowadza opcję napiwków za tweety. Pomysł spotyka się z głośną krytyką i cichym szukaniem w ustawieniach, gdzie to włączyć.

12 maja – Człowiek Bóbr daje się wkręcić na fejka o Izraelu. Irena Szafrańska uważa, że Jennifer Lopez to tępa torba. Maja Staśko i Justyna Klimasara chwalą się na Twitterze swoimi tyłkami. Nie wiadomo, po co im do tego trzymane w rękach książki.

13 maja – Marian Banaś wytacza ciężkie działa przeciwko Poczcie Polskiej. Podobno zostawili mu w skrzynce awizo, choć był w domu.

14 maja – W ramach zdobywania 276 głosów potrzebnych do pokonania PiS-u, PO wywala ze swoich szeregów dwóch posłów. Nowym rzecznikiem prasowym Izraela zostaje Bartosz Węglarczyk.

15 maja – Chińczycy lądują na Marsie, ale przykrywa to czapką Jarosław Kaczyński i jego „Nowy Ład”.

16 maja – Rosną szanse na to, że Rafał Brzozowski nie zajmie ostatniego miejsca w konkursie piosenki Eurowizja. Jeden z członków jego ekipy ma pozytywny wynik testu na koronawirusa, co stawia pod znakiem zapytania występ Polaków.

17 maja – Paulo Sousa wysyła powołania na EURO 2020 za pomocą Gadu-Gadu. Kamil Grosicki ma tylko Skype’a. Media rządowe nie informują o poważnej awarii w Elektrowni Bełchatów.

18 maja – Media rządowe informują, że świnie mogą oddychać tlenem przez odbyt, a ludzie prawdopodobnie też.

19 maja – Rząd zakazuje rozjeżdżania ludzi hulajnogami. TVP Sport promuje nadchodzące EURO papierochami, wódą i hazardem. Złe wieści z polskiego obozu na Eurowizję: Rafał Brzozowski wystąpi w półfinale.

20 maja – Mało kto się tego spodziewał: Rafał Brzozowski odpada w półfinale Eurowizji.

21 maja – Czesi za pośrednictwem TSUE wyłączają prąd w milionach polskich gospodarstw domowych. CDC zakazuje całowania żywego drobiu.

22 maja – Ciąg dalszy czeskiej inwazji na polską energetykę zbiega się w czasie z rekordem strzeleckim Bundesligi pobitym przez Roberta Lewandowskiego. Polak strzela 41. bramkę w sezonie. Niecałą minutę od przejścia do historii Bundesligi jest też Rafał Gikiewicz.

23 maja – Reżim Łukaszenki uprowadza samolot linii Ryanair, by porwać opozycyjnego dziennikarza Romana Protasewicza. Prezydent Andrzej Duda daje lajka pod instagramowym przesłaniem Edyty Pazury, która uważa, że będzie dane, gdy ma się wyjebane.

24 maja – Rozwiązuje się największa zagadka polskiej kadry piłkarskiej przed zbliżającym się EURO: wiadomo już, kto zamieszkał w Opalenicy w pokoju, w którym kiedyś mieszkał Cristiano Ronaldo. Robert Lewandowski kluczy w sprawie zaszczepienia się na COVID-19 zaś krzyk białoruskiej aktywistki Jany Shostak zostaje zagłuszony przez jej brak stanika.

25 maja – Jacek Sasin negocjuje pokój z Czechami. Do porozumienia w sprawie tego konfliktu dochodzą Mateusz Morawiecki oraz Andrej Babisz: premier Polski ogłasza, że się dogadali, a premier Czech ogłasza, że się nie dogadali. Rząd zapowiada loterię i rozdawanie hulajnóg za zaszczepienie się, Stanowski i Mietczyński debatują o sutkach, Marian Banaś donosi do prokuratury na Mateusza Morawieckiego, Jacka Sasina, Mariusza Kamińskiego i Michała Dworczyka, Marta Lempart chce pensji za bycie aktywistką, Erling Haaland, a nie Robert Lewandowski, który dziś szczepi się Johnson&Johnsonem, zostaje MVP sezonu Bundesligi, a Anna Kalczyńska wychodzi zza kierownicy, by strzelić selfie w korku. Czterech reprezentantów Polski w piłce nożnej odmawia szczepienia – podobno zastąpi ich Kamil Grosicki. Justyna Klimasara ogłasza, że kończy z robieniem sobie rozebranych zdjęć – od teraz będzie je robił jej ktoś inny. A w Anglii umiera William Shakespeare.

26 maja – Nasza Klasa pierwszą ofiarą Albicli. Rozpoczyna się proces zamykania serwisu, który zakończy się 27 lipca przepadnięciem wszystkich eurogąbek.

27 maja – Po ponad trzech tygodniach prac senackich nad wprowadzeniem preambuły do ustawy ratyfikacyjnej związanej z wdrożeniem Funduszu Odbudowy UE, Senat nie wprowadza stosownej poprawki głosami senatorów KO: Aleksandra Pocieja i Leszka Czarnobaja. Jeden się pomylił, drugi zatrzasnął się w windzie. Jaś Kapela bierze stówę od Krzyśka Stanowskiego.

28 maja – Paweł Kowal wydaje na taksówki 30 tysięcy z moich pieniędzy.

29 maja – Pep Guardiola nie wygrywa Ligi Mistrzów.

30 maja – Artur Szpilka po raz szesnasty kończy karierę bokserską. Wróci za sześć lat w walce z Tomkiem Adamkiem.

31 maja – Twitter ostatecznie demaskuje oszusta zbiórkowego, którym okazuje się asystent społeczny Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Ten twierdzi, że leczy się psychiatrycznie i w miarę możliwości odda ukradzione pieniądze.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004