×
Podsumowanie wydarzeń stycznia 2021. Kalendarium wydarzeń w Polsce i na świecie.

Podsumowanie wydarzeń stycznia 2021

3 stycznia – W ramach nieistniejącej akcji promującej szczepienia, poza kolejnością zaszczepili się celebryci. Wśród nich m.in. syn właściciela sieci kawiarni oraz córka znanych aktorów, która wystąpiła kiedyś z wujkiem w erotycznym filmie o dojrzewaniu. Akurat lekarze z WUM przechodzili ze strzykawkami.

4 stycznia – W Stanach posiedzenie rozpoczął nowy Kongres. Niejaki Emanuel Cleaver zakończył modlitwę inauguracyjną słowami „amen and awomen”.

6 stycznia – Człowiek-Bizon z kolegami spenetrowali budynek amerykańskiego Kapitolu. Wynieśli ciekawe wspomnienia i fragmenty umeblowania.

7 stycznia – Donald Trump ogłasza, że odda prezydenturę, ale wciąż się dąsa. Tymczasem w Polsce kiepski dzień ma Adam Kotleszka. Padają oskarżenia o to, że sam się wychwalał w internetach.

13 stycznia – Jadwiga Emilewicz wraz z trzema synami wybiera się na narty na zamknięte stoki. Długopisem dopisuje się do listy zawodników trenujących przed konkursem skoków w Zakopanem.

16 stycznia – Szerpowie zdobywają zimą K2. Z tlenem, co czyni ich wyczyn czymś pomiędzy pójściem po bułki, a otwieraniem konserwy.

18 stycznia – Marek Suski wrzuca na Twitter nagie zdjęcia, którymi podrywała go pewna działaczka z terenu. Suski twierdzi, że to nie on je wrzucił, działaczka twierdzi, że to nie ona jest na zdjęciach. Sprawa żyje jakieś szesnaście minut, bo Zbigniew Boniek zwalnia Jerzego Brzęczka ze stanowiska trenera piłkarskiej kadry narodowej.

19 stycznia – Padają oskarżenia pod adresem nieokreślonego z imienia i nazwiska gwiazdora TVP, który miał dopuścić się gwałtu. Jarosław Jakimowicz uważa, że chodzi o niego i ogłasza, że będzie walczył o swoje dobre imię.

20 stycznia – Ameryka ma nowego prezydenta, świat nowy portal społecznościowy. Albicla gotowa jest do podbicia Internetu tylko jeszcze załata kilka dziur w kodzie i skopiowanym regulaminie z Facebooka.

21 stycznia – Selekcjonerem kadry zostaje Portugalczyk. Jego agent przedwcześnie chwali się na Insta, że jest w Warszawie i niespodziankę trafia szlag.

23 stycznia – Jarosław Jakimowicz wyznaje, że jego autobiografia została zmyślona. Wcześniej wyznawał, że gdyby mógł przeżyć opisane tam życie raz jeszcze – niczego by nie zmieniał.

24 stycznia – Dziennikarz TVP Sport mówi na antenie to, o czym wszyscy myślą, ale nagle są oburzeni. No tak, odpadliśmy z mistrzostw świata w piłce ręcznej, ale na pocieszenie – Niemcy też odpadli.

25 stycznia – Onet podaje, że polski karabin GROT rozpada się podczas strzelania. TVP Info odpowiada, że się nie rozpada, a Omar bije swoją żonę. Wybór czarnoskórej aktorki na rolę elfki w „Wiedźminie” nie ma szans się przebić.

26 stycznia – Do Albicli dołącza prezydent Andrzej Duda. Przed nim zarejestrowało się tam 30 Andrzejów Dudów, więc PAD ma w loginie „31”. Tymczasem Jarosław Kaczyński zawiesza w prawach członka PiS Zbigniewa Girzyńskiego, który zdążył się zaszczepić na COVID-19 nawet przed celebrytami.

27 stycznia – Nieśmiałe głosy o niedoborach kowidowych szczepionek zostają skutecznie zagłuszone przez Trybunał Konstytucyjny, który publikuje orzeczenie zabraniające aborcji. Wybuchają społeczne protesty.

28 stycznia – Ziemowit Nowak z kieleckich wodociągów ogłasza je jednymi z najlepszych na świecie. Rząd podejmuje decyzję, która w końcu łączy wszystkich Polaków – zlikwidowane zostają godziny dla seniorów.

31 stycznia – Z okazji WOŚP, Krzysztof Stanowski godzi się z Marcinem Najmanem. Złośliwi twierdzą, że nigdy się nie pokłócili.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004