×
Premiery kinowe weekendu 25-28.04.2019. Avengers: Koniec gry (2019).

Poszedłbym, odc. 277

Właściwie to chyba powinienem napisać o nowych Avengersach za tydzień, bo nie wiem czy na ten weekend są jeszcze bilety.

Premiery kinowe weekendu 25-28.04.2019

Avengers: Koniec gry, Avengers: Endgame (2019) –  Poszedłbym 

Przedpremierowo fragment recenzji:

Trwające trzy godziny widowisko przede wszystkim zadowoli fanów całego uniwersum, którzy znajdą tu multum nawiązań do poprzednich filmów. Gdyby jednak trafił się ktoś, kto nie przykłada do MCU aż takiej wagi – wtedy „Avengers: Koniec gry” również powinien być dla niego satysfakcjonującym seansem, choć raczej o godzinę za długim. To w pierwszej kolejności film dla fanów, którzy bez narzekania wysiedzieliby w kinie i pięć godzin.

I jeszcze wrażenia na gorąco z Q-Fejsa:

7/10. Nie mam nic wielkiego do zarzucenia, ale nie jest to ten typ filmu co to wow i wtapiam się w ekran.

Vox Lux (2018) –  Nie poszedłbym 

Dziewczyna, która cudem przeżyła szkolną masakrę, zaczyna robić karierę w branży muzycznej. Powiem szczerze, że nie rozumiem idei powstawania takich filmów. Banalna historyjka zupełnie niepotrzebnie udająca wielkie kino. 5/10. RECENZJA FILMU

Pewnego dnia, Egy nap (2018) –  Nie poszedłbym 

Chyba na razie wystarczy mi wychowywania dzieci w realu, żeby jeszcze szukać podobnych atrakcji w kinie. Choć trzeba przyznać, że intrygujący jest pomysł na ten film. Tylko nie wiem czy in plus czy in minus hihi. Reżyserka zwraca tu bowiem swoją uwagę na momenty pomijane w innych filmach. „Zwykle w scenariusz napisane jest ‘i wychodzą z domu’. Mnie interesuje jak wygląda takie wychodzenie z domu, gdy ma się trójkę dzieci i jest się w ciągłym niedoczasie” – tłumaczy.

W rytmie Kuby, A Tuba to Cuba (2018) –  Poszedłbym 

Nie wydaje mi się, aby ten film był jakimkolwiek ryzykiem dla osób, które lubią filmy dokumentalne, a w szczególności dokumenty muzyczne.

Terapia, Die Familie (2017) –  Nie poszedłbym 

No i OK, sympatyczny zwiastun i nawet cycki są. Ale co z tego? Nawet jeśli film będzie porządny, to nie zmieni to faktu, że do kina na takie filmy chodzi się tylko wtedy, gdy robią je twoi znajomi albo rodzina.

Mamy talent!, Los Bando (2018) –  Nie poszedłbym 

Kiedy widzisz familijną wersję Heavy Trip, wiesz, że lepiej obejrzeć Heavy Trip.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004