Prevues of coming attractions, odc. 192.
Prevues of coming attractions, odc. 192.

Prevues of coming attractions, odc. 192

Prevuesy dzisiaj w wersji saute, bo… bo tak 😛

Prevues of coming attractions, odc. 192. Trailery, zwiastuny, teasery.

Justice League

Q-Prognoza: QJWIE – Cóż, wygląda to o wiele gorzej niż pierwszy zwiastun Justice League, jaki pokazał się na tym łez padole. W zasadzie tak źle, że rozważałem QPĘ, ale jeszcze się wstrzymam z niewiadomych względów. Ciekawe, czy dopracują wygląd tego, co go w ogóle nie znam (Cyborg jest tak popularny, że nawet na pierwszej stronie obsady na IMDb go nie ma), czy będzie wyglądał tak samo kiepsko jak na zwiastunie.

Spider-Man: Homecoming

Q-Prognoza: QL – Taki trochę naciągany ten QL, bo nie czuję ani krzty niecierpliwości w kierunku niemożności doczekania się na premierę, ale nowy-nowy Spider-Man zapowiada się wystarczająco rozrywkowo, by nie kręcić nosem. Na dodatek dorzucili w końcu do zwiastuna Michaela Keatona, a to zawsze plus dla filmu. Swoją drogą widzę, że nie odważyli się zrobić Vulture’a 1:1 w stosunku do komiksowego oryginału.

No i chyba przydałby się jakiś akronim dla coraz młodszej ciotki May. AILF brzmi średnio, więc chyba CILF.

Valerian and the City of a Thousand Planets

Q-Prognoza: QPA – Łojezu, ale zajechało plastikiem. Myślę, że liczba stworów i greenscreenów, jakie przewiną się w tym filmie jest dla mnie zdecydowanie za duża. No i chyba gorszej dwójki głównych bohaterów chyba nie można było wybrać? Niech ktoś powie Carze Delevingne, żeby przestała już grać, ok?

The Book of Henry

Q-Prognoza: QJWIE – Bardziej skłaniałbym się w kierunku QPY, bo zwiastun wskazuje na film pozbawiony sensu, ale może to pułapka i ten sens tam będzie. Choć wydaje mi się, że skończy się byle czym na podobieństwo Disturbii.

Baywatch

Q-Prognoza: QJWIE – Hmm. No fajnie, że z dystansem podeszli do serialowego oryginału i że zapowiada niegrzecznie, ale już po zwiastunie widać, że będą granice głupoty, których nie będą się bali przekraczać. W wyniku czego na każdą scenę, w której pomyślałem „O fajnie” przypadają trzy sceny, w których pomyślałem „O dżizas”.

W końcu odnalazła się Priyanka Chopra, już myślałem, że mimo zapowiedzi z jakiegoś powodu z niej zrezygnowali.

War for the Planet of the Apes

Q-Prognoza: QLJedynka była fajna, dwójka była nudna, trójka znów zapowiada się przyzwoicie (dwójka też chyba się tak zapowiadała), choć potrzeba dużo dobrej woli ze strony widza, żeby przejął się strzelanką ludzi z małpami. Tak czy siak sprytnie rozwijają tę franczyzę.

War Machine

Q-Prognoza: QJWIE – No nie porywa mnie, nic nie poradzę. Jak dla mnie za dużo satyry, za mało fabuły. No i ten Brad Pitt, o którym ciągle myślę, że jest ucharakteryzowanym na Pitta Martinem Freemanem.

Extraordinary Mission

Q-Prognoza: QL – Nie wiem o co chodzi, ale nie szkodzi #haiku. Na plakacie pewno napiszą: „Nowy film twórcy Infernal Affairs”.

Shock Wave

Q-Prognoza: QJWIE – To na drugą nóżkę jeszcze trochę strzelaniny z Hongkongu, ale w tym przypadku pozwolę sobie pozostać sceptycznym, bo jakoś filmy z Andym Lauem mi nie wchodzą, a pomimo świetnych zwiastunów, potem okazuje się, że to jest nie tak i tamto jest nie tak. Choć to nie problem filmów z Lauem tylko w ogóle hongońskich strzelanek, które mimo plusów mają zdecydowanie za dużo minusów.

Paradox

Q-Prognoza: QL – Zakopałem się na chwilę w actionerach z HK i oceniając tylko po zwiastunach, można by napisać, że WOW. No ale ostrożnie, z filmami z HK zwykle finalnie jest kiepsko. Tak czy siak warto odnotować, że do Hongkongu znów przyjechał się napierniczać Tony Jaa.

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Q-Prognoza: QL – Właśnie coś takiego rozumiem jako zachęcający do seansu zwiastun. Świetna i nienachalna obsada z wyjątkiem może Woody’ego Harrelsona, który obecnie gra we wszystkich filmach na spółkę z Piotrem Głowackim.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl