Pasażerowie [Passengers] (2016), reż. Morten Tyldum.
Pasażerowie [Passengers] (2016), reż. Morten Tyldum.

Pasażerowie. Wrażenia na świeżo po seansie filmu

Właśnie dzisiaj, 25 grudnia, do kin wchodzi film Pasażerowie z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem w rolach głównych. To dobra okazja do tego, żeby jeszcze raz wspomnieć na Q-Blogu, że nie warto się na niego wybierać i lepiej pozostać w domu obżerając się sałatką warzywną.

Pasażerowie. Wrażenia na żywo

Wiem, wiem, zarówno ten film w formie linku do Q-Fejsa jak i cała recenzja filmu Pasażerowie była już parę dni temu na Q-Blogu – film obejrzałem przedpremierowo – ale z okazji świąt Bożego Narodzenia właśnie nie ma mnie przy kompie, a notki planuję w minioną środę. Zamiast więc wysilać się nad nowymi pomysłami na wpisy, trach, live transmisja przerzucona na Youtube. Właśnie stuknęło jej całe 25 obejrzeń, liczę na to, że przez święta dobije do 40!

Transmisja na żywo była eksperymentalna i najpierwsza, więc jest jak jest (moim zdaniem dobrze jak na pełen spontan, ale dla pewności będę udawał, że się kryguję). Wcześniej przymierzaliśmy się do lajwa po Przełęczy ocalonych, ale Fejs postanowił mnie postraszyć wykradnięciem hasła i odciął od profilu. Co się odwlekło to nie uciekło.

 Występują: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen. Prawie nie występują: Laurence Fishburne, Andy Garcia. Dwoje pasażerów kosmicznego statku kolonizacyjnego budzi się z hibernacji o 90 lat za wcześnie przed wyznaczonym celem. Nieudany romans w kosmosie. Nuda bez zaskoczeń i bez zwrotów akcji.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl