Prevues of coming attractions, odc. 185
Prevues of coming attractions, odc. 185. Headshot, The Age of Shadows i in.

Prevues of coming attractions, odc. 185

Jedźcie od razu na koniec, bo na początku same QPY i QJWIE 😛

Prevues of coming attractions, odc. 185

The Promise

Q-Prognoza:  QJWIE  – To jeden z tych magicznych momentów kina, których byłem naocznym świadkiem. Oglądam zwiastun, patrzę Turcja, patrzę Ormianka, myślę: oho, wygląda na powtórkę z Hotelu Ruanda. Sekundę później na ekranie napis: „film reżysera Hotelu Ruanda”… ;). Co się zaś tyczy samego filmu to ludobójstwo w kinie zwykle równa się dużym emocjom, ale jakoś tak mam mieszane uczucia.

Live by Night

Q-Prognoza:  QJWIE  – Podobnie mieszane uczucia. Mam wrażenie, że przed przystąpieniem do zdjęć miał miejsce taki dialog:
– Zróbmy jakiś film o gangsterach.
– Ale nie mamy dobrego pomysł.
– Nie szkodzi, byle był o gangsterach.
No ale nagrodzonemu Oscarem scenarzyście należy się odrobina zaufania. Benowi Affleckowi znaczy się.

Collateral Beauty

Q-Prognoza:  QPA  – Honest trailers: Już w grudniu, Will Smith po raz czwarty, wybierze się w podróż po Oscara. Serio, Will, olej Oscary, i tak wszyscy cię kochają za bycie Willem Smithem, a nie wielkim aktorem. Zagraj w Bad Boys 3 lepiej zamiast obmyślać, jaka by tu rola przyniosła golasa. Hmm, spróbujmy rolę ojca w żałobie po dziecku!

Goat

Q-Prognoza:  QPA  – Co robi James Franco, gdy nie gra w filmach? Nic, ciągle gra w filmach #SucharDnia. Filmy o amerykańskich luzakach osłabiają mnie od zawsze. Przyjechaliby do Polski na wódkę i by się zobaczyło, jakie z nich kozaki.

Gold

Q-Prognoza:  QJWIE  – Coś dzisiaj żaden zwiastun mi się nie podoba, mają pecha. Sam nie wiem, nie podoba mi się to podejście do aktorstwa: hej, jesteś wielkim aktorem, szukaj charakterystycznych ról niczym Meryl Streep. Co by szkodziło McConaugheyowi wyglądać jak McConaughey? To coś do fejmu dodaje, jak się założy brudne gacie i wyłysieje do roli? Nie klei się to wszystko w drugiego Wilka z Wall Street. Ale Bryce Dallas Howard fajnie wygląda, choć myślałem, że to Jessica Chastain :).

Underworld: Blood Wars

Q-Prognoza:  QPA  – Jedna z najdziwniejszych rozrywkowych serii w historii kina. Ktoś to w ogóle śledził i był choć trochę zainteresowany ciągiem dalszym? Taki Resident Evil dla ubogich z Kate Beckinsale w obcisłych gaciach.

Headshot

Q-Prognoza:  QL  – Trzymałem to na specjalną okazję i przydało się jako miernik tego, czy zwiastuny są do kitu, czy może coś ze mną jest nie tak. I w sumie sam nie wiem, bo choć dałem QL-a to jakoś nie jestem specjalnie zajarany tym nowym filmem duetu Stamboel, Tjahjanto. No ale to tylko teaser, więc nie ma co zbyt daleko idących wniosków wyciągać. Szczególnie że pierwsze recenzje (film już fruwa po festiwalach) są entuzjastyczne.

The Siege of Jadotville

Q-Prognoza:  QL  – Netflix powinien dostać honorowego Oscara za znakomity dobór tematów do swoich produkcji. Dziękuję za uwagę.

Free Fire

Q-Prognoza:  QL  – Fajowomówiącą obsadę skleili. Sharlto Copley, Cillian Murphy, odkryty w Sing Street klon Setha Rogena, Jack Reynor. Tylko Rhys Ifansa brakuje. Kolejny z filmów według zasugerowanego tu kiedyś w komciach klucza: przyjrzałem się filmom produkowanym przez A24, bo są fajne. BTW, wygląda na to, że Ben Wheatley w końcu zrobił jakiś normalny film.

The Age of Shadows

Q-Prognoza:  QL  – Po co taki ładny zwiastun psuć angielskimi śródnapisami? Nie wiem. Wiem jednak tyle, że Jee-woon Kimowi do niczego ten gópi Hollywood nie jest potrzebny. Każą mu jakieś The Last Standy robić zupełnie nieprzystające do jego talentu. Zostań, chłopie w Korei i tam rób takie filmy jak chcesz, a nie jakie podobają się producentom.

Fifty Shades Darker

Q-Prognoza: QPA – No i co, kochani. Walentynki 2017 będą zjebane :).

A po więcej zwiastunów zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ. Znajdziecie tam między innymi zwiastun indyjskiego remake’u Piły.

Odpowiedź

  1. „Ale Bryce Dallas Howard fajnie wygląda, choć myślałem, że to Jessica Chastain” – w Ameryce zrobili nawet o tym piosenkę :) https://www.youtube.com/watch?v=ipObSiFHpyY

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.