×
Prevues of coming attractions, odc. 184

Prevues of coming attractions, odc. 184

I znowu się nazbierało zwiastunów przez tym razem olimpijską przerwę. Tyle ich, że sporo też na Trailery, których nie znasz, a powinieneś. Link na końcu. No i koniecznie obczajcie zwiastun The Good Neighbor.

Prevues of coming attractions, odc. 184

Allied

Q-Prognoza:  QL  – Uuu. Zemeckis powoli odradza się z popiołów. I dobrze.

Manchester by the Sea

Q-Prognoza:  QL  – Nie jestem do końca przekonany do tego QL-a, bo… Bo nie wiem czemu, tak podskórnie. Lubię takie filmy, jak zapowiadany przez ten zwiastun, ale nie potrafię się pozbyć myśli: „Siódemka, Siódemka, Siódemka…”.

Arrival

Q-Prognoza:  QJWIE  – Nie jestem przekonany. Wygląda mi to zbyt mało oryginalnie (Kontakt) i jakoś wolałem Villeneuve’a z okresu Pogorzeliska, a nie jako faceta od mainstreamowego kina. No ale rozumiem, gdybym nagle dostał taką możliwość, to raczej nie bawiłbym się w kino artistiko, ale korzystał ile wlezie bawiąc się wszystkimi możliwymi gatunkami.

La La Land

Q-prognoza:  QJWIE  – Poprosiłbym w końcu o jakiś normalny zwiastun.

Don’t Breathe

Q-Prognoza:  QL  – A na to czekam już od jakiegoś czasu, więc znów zapodaję zwiastunem, o którym co prawda piszą, że jest pierwszy, ale to raczej nieprawda o ile mnie pamięć nie zawodzi.

War on Everyone

Q-Prognoza:  QL  – I jeszcze jeden film, na który czekam, a który już miał zwiastun. I to właściwie tyle, co miałem do powiedzenia.

Rings

Q-Prognoza:  Ziew  – Nie miałbym nic przeciwko temu trailerowi, gdyby był zwiastunem jakiegoś oryginalnego filmu, a nie odgrzanym po raz enty kotletem. To już wolę japońskie podejście do Ringu i ich ostatni Sadako vs Kayako. Przynajmniej coś kombinują.

The Good Neighbor

Q-Prognoza:  QL  – Miniaturka tego zwiastuna nie zachęcała i już miałem nie klikać, ale kliknąłem i nie żałuję! Też tak mieliście, że zaczynacie oglądać, myślicie: „ale już stary ten James Caan”, a potem: „WOW! nie taki stary jeszcze ten James Caan!”.

Hacksaw Ridge

Q-Prognoza:  QPA  – Nie pamiętam czy wrzucałem tu już zwiastun najnowszego filmu Mela Gibsona, a nawet jeśli tak to co za różnica? Australijczyk zebrał kilku Australijczyków i zrobił film o amerykańskim bohaterze wojennym. Lubię filmy Gibsona, ale te bliższo-wojenne wychodzą mu gorzej. A przynajmniej ten jeden o Wietnamie. Ten wygląda podobnie i jakoś wolę brutalnego Gibsona, niż Gibsona próbującego na siłę udowodnić, że ma dobre serce i w ogóle jest czuły i wrażliwy.

Resident Evil: The Final Chapter

Q-Prognoza:  QJWIE  – Niewiele już pamiętam z poprzednich filmów, nie wiem czy to jeszcze ma jakikolwiek sens itd. Jako rozwałka wygląda OK, takie trochę połuczyny po Mad Max: Na drodze gniewu.

Bad Santa 2

Q-Prognoza:  QJWIE  – No nie wiem. Bardzo lubię jedynkę, ale nie wiem, no nie wiem. Takse to wygląda.

The Tunnel

Q-Prognoza:  QL  – Trochę ciekawej koreańszczyzny nigdy nie zawadzi.

A po więcej zwiastunów zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ. Znajdziecie tam między innymi zwiastun, który na kolejny level wynosi łączenie dźwięków z filmu z dobranymi do trailera kawałkami muzycznymi.

Podziel się tym artykułem:

Jeden komentarz

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004