×
Prevues of coming attractions, odc. 178

Prevues of coming attractions, odc. 178

W końcu coś ruszyło, idzie lato, kończy się filmowa posucha.

Prevues of coming attractions, odc. 178

 

The Girl on the Train

Q-Prognoza:  QJWIE  – W przeciętnej książce utknąłem na setnej stronie z założeniem, że końcówki dowiem się z filmu. No więc jest już zwiastun i… i tyle. Pachnie Zaginioną dziewczyną, co nie jest zbyt dobre :P, ale może nie popełnią tych błędów co Fincher. Swoją drogą Haley Bennett jest ostatnio WSZĘDZIE!

Jason Bourne

Q-Prognoza:  QJWIE  – W sumie to nie wiem dlaczego, ale nie jestem fanem przygód Jasona Bourne’a. Chyba nawet nie widziałem wszystkich części serii. Z tego powodu powyższy zwiastun nie robi na mnie wielkiego wrażenia. Solidne kino akcji bez przebłysków genialności.

The Infiltrator

Q-Prognoza:  QL  – Nie ma się co za dużo zastanawiać, ot film skrojony pod moje gusta. No i radość, że w końcu Cranston dobił się do głównych ról, a nie ciora po trzecim planie w każdym filmie. Gorsza sprawa, że poprzednim filmem reżysera The Infiltrator był Runner, Runner…

The Birth of a Nation

Q-Prognoza:  QL  – Pachnie Siódemką, ale że za bardzo nie mam się czego przyczepić no to QL.

Doctor Strange

Q-Prognoza:  QPA  – Podejrzenia o bycie największym shitem sezonu na pewno są uzasadnione.

The Family Fang

Q-Prognoza:  QPA  – Reżyseria: Jason Bateman. W tym momencie przestałem wierzyć w coś więcej niż Szóstka.

A Monster Calls

Q-Prognoza:  QL  – W bajkowym pojedynku z nowym Spielbergiem na razie nowy Bayona wychodzi na zdecydowane prowadzenie. Kluczowy powinien być brak infantylności, której A Monster Calls nie można zarzucić. Choć to wciąż film o gadającym drzewie, więc sami wiecie :).

The Neon Demon

Q-Prognoza:  QJWIE  – Zapachniało Dario Argento, ale że to nowy Refn to pewnie nie ma się co podniecać.

The Handmaiden

Q-Prognoza:  QJWIE  – Możliwości prognozowania ograniczone barierą językową, ale chyba po nowym filmie Chana-Wooka Parka można spodziewać się, że to QJWIE to tylko takie tymczasowe.

Hurok aka Loop

Q-Prognoza:  QL  – No i proszę, nawet Węgrzy się wzięli za podróże w czasie. Samo to mi wystarczy, żebym był zaciekawiony.

The Windmill Massacre

Q-Prognoza:  QJWIE  – Trzy lata czekałem na ten zwiastun! Teaserowy plakat „The Windmill Massacre” trafił na listę Do Obejrzenia 23 maja 2013 roku!

No nie będę ściemniał, że warto było czekać, ale nadzieja na krwawy eurohorror pozostaje żywa.

Guardians

Q-Prognoza:  QL  – Rozlały się już ruskie Avengersy parę dni temu po necie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je przypomnieć i tutaj. Wygląda miodnie, choć boję się o efekty specjalne, bo te póki co w takich filmach finalnie wyglądają słabo.

Iraivi

Q-Prognoza:  QJWIE  – Prognozy innej być nie mogło, bo kiedy nic nie wiadomo o fabule, to ciężko cokolwiek wyrokować z tego w sumie normalnego indyjskiego zwiastuna. To czemu wrzucam go do Prevuesów? Bo to nowy film Karthika Subbaraja, kolesia od świetnego Jigarthanda.

A po więcej zwiastunów (i ciut bardziej na bieżąco; przynajmniej w praktyce) zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Podziel się tym artykułem:

Jeden komentarz

  1. „Dziewczyna z pociągu” jakby ją nakręcił Argento u szczytu formy to by mogło być fajne giallo (bohaterka coś tam widziała, ale nie bardzo wie co, czyli standard tego gatunku). Z tego co widać w trailerze, to szału nie będzie. Ciekawa sprawa z tym koreańskim filmem. To ekranizacja brytyjskiej powieści oryginalnie umiejscawiającej akcję w wiktoriańskiej Anglii… a tu Korea. No ale że to Park Chan-wook to powinno być intrygująco. „Masakra w wiatraku” wygląda niestety na przeciętny slasher, natomiast co do tych ruskich X-menów/Avengersów to bardziej bałbym się o scenariusz jak o efekty. Widziałeś wyprodukowanego przez Bekmambetowa „Zaklętego w smoka”? Wizualnie było super, problemem było co innego.

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004