Batman, Superman, Zoolander - trailery, zwiastuny, zajawki
- Jestem smutnym Batmanem, nikt mnie nie kocha.

Prevues of coming attractions, odc. 169

Kto lubi Prevuesy, dla niego prezent mikołajkowy w postaci Prevuesów. A kto nie lubi, dla niego rózga.

The Nice Guys

Q-Prognoza:  QJWIE  – Oby film był lepszy niż zwiastun, który (przynajmniej od połowy) jest OK, „ale czegoś mu brakuje”. Swoja drogą jak nisko upadło kino, skoro o Shane’ie Blacku pisze się per „reżyser Iron Man 3„.

Batman v Superman: Dawn of Justice

Q-Prognoza:  QL  – A to nowość w przypadku tej franczyzy – choć opowiedział już cały film, to akurat ten zwiastun mi podszedł. Nie mam wątpliwości, że film będzie raczej napełniony patosem i tym wszystkim co niefajne u tego zdolnego przecież reżysera, który go nakręcił, ale zwiastun uważam, że jest w porządku. Bo kto inny go robił ;).

Exposed

Q-Prognoza:  6/10  – Nie macie wrażenia, że pierwszym typem castingowym do roli głównej był Nicolas Cage? Wygląda to przeciętnie, a jedyne ciekawsze momenty to: „o, Mira Sorvino, coraz mniej podobna do siebie” i „o, Ana De Armas, grała już niedawno z Kijanką w Puk, Puk„.

Zoolander 2

Q-Prognoza: Kurde, nie wiem. Z jednej strony wygląda jak kiszka, z drugiej wiadomo, że to celowo tak bardzo przerysowane. Z jednej strony nieśmieszne (śmieszne inaczej), z drugiej parę śmiesznych grypsów było (a z Bieberem mistrzowski). Nie oceniam więc, szczególnie że wciąż nie widziałem jedynki, a to by pomogło.

I Saw the Light

Q-Prognoza:  QL  – Super! Drugi Ray to raczej nie będzie, ani nawet nie będzie to pewnie nic powyżej Ósemki, ale zawsze chciałem się czegoś dowiedzieć o Hanku Williamsie. A przynajmniej od czasu, gdy pierwszy raz widziałem Skazanych na Shawshank ;).

Eye in the Sky

Q-Prognoza:  QPA  – Ktoś oszukał tych wszystkich dobrych aktorów (i Aarona Paula 😉 ) i wmówił im, że to nie będzie telewizyjna pierdoła?

Midnight Show

Q-Prognoza:  QL  – A ten film leży sobie od jakiegoś czasu na liście Do Obejrzenia i chyba nie ma wątpliwości dlaczego. Swoją drogą #spostrzeżenie wyczuwam inspirację (slasherami, to wiadomo) historią niejakiej Oiwa Inari Tamiya Jinja, która też lubi siedzieć na widowni i oceniać jak wyszła sztuka oparta na jej losach.

Democrats

Q-Prognoza:  QL  – Nie kumam, przecież oni w tej Afryce mają konstytucję. Nazywa się maczeta.

Odpowiedź

  1. Twoja opinia to chyba pierwsza pozytywna z jaką się spotykam o trailerze filmu z nietoperzem i supciem. Ja lubię „Man of Steel” pomimo wad. A co do trailera to Affleck podoba mi się jako Bruce i jako nietoperz, ale przeważnie tak bywa,że jak po kimś sie za wiele nie spodziewamy to miło zaskakuje. Bez przesady też ale jest po prostu ok. Ale za to żenująco wypadł Luthor ale to pare minut więc może w filmie będzie lepiej. No i nie wiem po jakie licho dają do drugiego filmu już największego motherfuckera z uniwersum Supcia Doomsdaya, który wiadomo co zrobił w komiksach, ale nie napiszę bo nie chcę spoilerować i nie każdy może wie. Po co ma się pojawiać już w drugim filmie jak prawie jestem pewien że nie dojdzie do tego co w komiksie. Ale jak po pierwszym filmie miasto wyglądało jakby atomówka spadła na Metropolis to w dwójce chyba rozwalą cały świat by przebić widowiskowością jedynke. Co do kiepskich efektów CGI, jeszcze bardziej walących po gałach jak u Jacksona w Bitwie to spodziewałem się tego, w końcu to Snyder.

    A co do filmu reżysera Iron Mana 3 to nawet gdyby nie napisali kogo film to od razu widać. Chociaż dziwne że akcja nie dzieje się w zimę i szkoda że np. to nie Gibson gra:-)Kiedyś bym wymienił Willisa ale już nie lubię go tak jak dawniej. No i nie wierzę w to co piszę ale odnoszę wrażenie iż Gosling lepiej wypadnie jak Crower, którego to aktora lubię.Kolejny film z gladiatorem i Basinger i też wszystkich na około leje. A scena z basenem skojarzyła mi się ze sceną ze skokiem do basenu z jak mnie pamięć nie myli Zabójczej broni 2.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl