Samuel L. Jackson, Jennifer Jason Leigh oraz Kurt Russell w zwiastunie najnowszego filmu Quentina Tarantino The Hateful Eight.
The Hateful Three.

Prevues of coming attractions, odc. 160

The Hateful Eight

Q-Prognoza:  QL  – Narzekanie na ten zwiastun byłoby czystym idiotyzmem, ale prawdę powiedziawszy mam mieszane uczucia. Nie wygląda to jak film Quentina Tarantino (wyjąwszy zdjęcia, muzykę i obsadę :) ), a raczej jak pospolity dramato-thriller w oryginalnej scenerii.

Trumbo

Q-Prognoza:  QL  – Chwalmy Pana! W końcu ktoś zaproponował Cranstonowi coś więcej niż rola siódmoplanowa.

Stonewall

Q-Prognoza:  QL  – Dajesz, Roland! Kolejnego Anonymousa poproszę! :)

Life

Q-Prognoza:  QJWIE  – Lubię takie historie, ale nie lubię tego nowojorsko-snobistycznego stylu, w jakim najwyraźniej zostanie ona opowiedziana. No i nie spodziewałem się, że Hubert z Barw Szczęścia zagra Jamesa Deana :).

By the Sea

Q-Prognoza:  QJWIE  – Jak przystało na teaser – niewiele wiadomo. To, co widać nie zachęca z żadnej strony, ale poczekajmy na normalny zwiastun.

The Last Witch Hunter Official

Q-Prognoza:  QJWIE  – Wiesz, czego się boję? Że jestem za stary na takie baje o czarownicach. Takich filmów to w holiłudzie mogą kręcić na pęczki – nie wyróżnia się toto niczym szczególnym. Poza ryzykownym zestawieniem Elajża/Vin.

About Ray

Q-Prognoza:  QL  – Powiedzmy, że mam ochotę na sympatyczno-zaangażowane kino obyczajowe, którym powyższy film powinien być. No i mam nadzieję, że kolejna współpraca Sarandon/siostra Fanning tym razem okaże się udana w przeciwieństwie do poprzedniego The Last of Robin Hood.

Ride Along 2

Q-Prognoza:  QPA  – Jedynki wciąż nie zmęczyłem, dwójka zapowiada się podobnie.

Burnt

Q-Prognoza:  QJWIE  – Obsada smaczna, zwiastun taki se. Ciekawi mnie, czy film dostanie kategorię PG-13 i jak bardzo nienaturalnie będzie wyglądał szef kuchni, który nie rzuca jobami :).

A Sinner in Mecca

Q-Prognoza:  QL  – Nie do końca jestem pewien, czy gra jest warta świeczki, ale dobrym dokumentem nigdy nie pogardzę.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.