Prevues of coming attractions [04.03.2014]

Godzilla

Q-Prognoza:  – Będzie rozpierducha, więcej nie potrzeba.

The Sacrament

Q-Prognoza: – Wygląda zacnie, ale 1. z grubsza to kopiuj wklej z historii Jima Jonesa, a 2. im więcej się dzieje tym bardziej amatorsko to wygląda.

Svengali

Q-Prognoza: – „Hej, dajmy Freemanowi pięciominutową rolę, załatwi nam cały marketing!”

The Final Member

Q-Prognoza: – Wybitne!

The Double

Q-Prognoza: – Ciekawe, ale dzisiaj tak dziwnie się czuję, że nie potrafię nic więcej napisać o tym zwiastunie.

Obietnica

Q-Prognoza: – Gdy pierwszy raz widziałem w kinie ten zwiastun – nie podobało mi się. Potem widziałem go jeszcze parę razy i podobał mi się coraz bardziej. Tematyka, której nie powstydziliby się Japończycy (zresztą chyba młodzi ludzie są obecnie na całym świecie najbardziej wdzięcznym tematem do kontrowersyjnych filmów), no i ten kawałek Riverside, który robi na końcu tak dużo dobrego!

Monsterz

Q-Prognoza: – Więcej dać nie mogę, bo ten diaboliczny koleś za każdym razem, gdy się tak patrzy, to wygląda jakby mu się kupę chciało. Swoją drogą był kiedyś w Złotej Erze Video taki film co się zwał „Typ o błękitnym wzroku” (w oryginale… „Zapped!” :) ) – pasowałby tutaj ten tytuł jak ulał.

A po więcej zwiastunów zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl