×

Prevues of coming attractions [06.12.2013]

The Amazing Spider-Man 2

Q-Prognoza: – Podniety żadnej nie czuję i nadal nie wiem po co światu jeszcze jeden Spiderman, ale wygląda na to, że oczy będą zadowolone. W końcu jedynka była spoko.

300: Rise of an Empire

Q-Prognoza: – No nawet chciałem, żeby mi się nie podobało, bo to łatwiej coś fajnego napisać, ale wygląda ładnie, a ja nie jestem hipokrytą.

The Monuments Men

Q-Prognoza: – 1. Dobra nasza, drugi zwiastun wygląda dużo lepiej niż pierwszy. 2. O proszę, Jean Dujardin mówi po angielsku!

Beauty and the Beast

Q-Prognoza: – Niezmiennie zastanawiam się, czemu Bestia nigdy nie wygląda jak bestia. Daliby jakiegoś wymiota ociekającego glutami i to by dopiero było wyzwanie dla Pięknej…

A to QJWIE to tak na wyrost, bo nie lubię francuskiego kina i nie wiem, co nowego mogliby mi zaproponować w tej znanej historii poza kolejną jej wersją. Wygląda to ładnie dla oka (jak i np, jeden z poprzednich filmów Gansa „Braterstwo wilków”), ale jestem pewien, że dupy nie urwie. Choć na Walentynki to dobry strzał chyba i pewny zarobek we francuskich kinach.

The Strange Color of Your Body’s Tears

Q-Prognoza: – Jak wszystkiego, co znajduje się na ekskluzywnej liście Do obejrzenia Q-Bloga ;P PS. Muszę w końcu tego „Amera” zobaczyć, bo zbieram się i zbieram i zbieram…

Pompeii

Q-Prognoza: – Rozpierducha na końca ładna, a już miałem dawać QPĘ. Bo mam takie sobie przeczucie. Zwiastun do połowy przypomina zwiastun gry online, a nie filmu.

Nurse

Q-Prognoza: – Zachęcające, nie? Dopóki się zwiastuna nie odpali 🙂 Aczkolwiek to może być tak złe, ze aż dobre.

Reasonable Doubt

Q-Prognoza: – Ja bym się nie chwalił tym, że to film współscenarzysty Flightplan… Jak każdy film, w którym Samuel L. Jackson jest główną gwiazdą – nie będzie się tego dało oglądać. A zresztą: po co? Jak już cały film w zwiastunie zobaczyliśmy.

Her

Q-Prognoza: – Totalnie niezachęcający zwiastun. Brawo! PS. Nie chcę słuchać pierdół typu: Ale stary, to Spike Jonze!

7 Boxes

Q-Prognoza: – Bo potencjał jest, ale oby budżetu starczyło.

Bela Kiss: Prologue

Q-Prognoza: – Kim jest facet, który wiesza kartę Śmierci w swoim samochodzie? – Sadystycznym seryjnym mordercą cha cha cha! 😉

Sororal

Q-Prognoza: – Każde giallo przyjmuję z otwartymi ramionami, aczkolwiek będzie mnie teraz męczyć, skąd ja znam ten zwiastun i w jakich okolicznościach już wcześniej go widziałem…

A po więcej zwiastunów zapraszam na TRAILERY, KTÓRYCH NIE ZNASZ, A POWINIENEŚ.  

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004