Prevues of coming attractions [27.11.2013]

Captain America: The Winter Soldier

Q-Prognoza: – Nie, żebym specjalnie czekał, ale chyba będzie co pooglądać. PS. Redford ma jakieś kłopoty finansowe? Ktoś? Coś?

Wolf Creek 2

Q-Prognoza: – Naprawdę trudno cokolwiek wyrokować. Zresztą największy WTF i tak towarzyszy uświadomieniu sobie, że to już tyle czasu minęło od jedynki. Starzejemy się szybciej niż nam się wydaje…

Here Comes The Devil

Q-Prognoza: – Pozostaje wierzyć nagrodom i cytowanym recenzjom w to, że rzeczywiście udał się ten miks gore, seksu i oniryzmu. A nie wierzyć ocenie na IMDb.

The Grand Budapest Hotel

Q-Prognoza: Wes Anderson – „Zaklętych rewirów” się naoglądał.

The Monuments Men

Q-Prognoza: – Dziwne. Niby cool i wow, a z drugiej strony kiepskie efekty wizualne i fonty rodem z polskiego trailera.

Non-Stop

Q-Prognoza: – Światu brakuje ostatnio tego typu DieHardoLiberatorowoPasażero57owego kina. Trochę mało miejsca na cuda na kiju, ale kto powiedział, że nie przeniosą się poza samolot. Nikt.

Hercules: The Legend Begins

Q-Prognoza: A , co tam. To film czy serial jest? Efekty marne, ale jest Scott Adkins. Hercules z deka zniewieściały, ale dodadza krwi i powinno być na co popatrzeć. PS. Apropos kina DieHardoCliffhangerowego – Renny Harlin toto wyreżyserował.

Hours

Q-Prognoza: – Materiału nawet na 2.31 trailera nie mieli, a co dopiero na film… Dziw bierze, że tego Uwe Boll nie reżyseruje. To w jego stylu granie na takich emocjach.

Anchorman 2: The Legend Continues

Q-Prognoza: – Jedynka mi nie podeszła, dwójka też nie wygląda zabawnie. 

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl