×

Prevues of coming attractions [04.01.2013]

The Place Beyond the Pines

Q-Prognoza: – Wydaje mi się, że ten film tak bardzo bardzo bardzo chce być dobry, że aż będzie przeciętny.

Evil Dead

Q-Prognoza: – A nie można tego było po prostu zatytułować jakoś inaczej? Od razu miałbym lepsze nastawienie do tego filmu. Jakoś ta nowoczesna młodzież nie pasuje mi do „Evil Dead” – Ash i reszta jakoś tak bardziej przystępnymi nastolatkami dla mnie byli. Łopata i piła mechaniczna były ich jedyną nadzieją. A ci mam wrażenie za chwilę wyjmą smartfona, zrobią filmik, wrzucą na YT i za pół godziny pół Internetu im z odsieczą przyleci.

A Good Day to Die Hard

Q-Prognoza: – Pełny zwiastun, delikatnie mówiąc, dupy nie urywa. A najbardziej niepokojący jest brak jakiegokolwiek dobrego onelinera – same suchary. Chyba jest powód do niepokoju.

Vehicle 19

Q-Prognoza: I kolejny – Tu też nie usłyszałem żadnego onelinera 😉 ale przynajmniej motyw z niewidomym rządzi (nie jestem tylko pewien czy pozytywnie czy negatywnie). Byłaby szansa na QL, gdyby zwiastun dawał nadzieję na coś więcej niż półtorej godziny popisów kaskaderów (dobrze zauważyłem, że pościgi będą w FPP?). A nie daje.

Vehicle 19

Q-Prognoza: – O, jest i normalny zwiastun. Niewiele zmienia w kwestii Q-Prognozy, ale daje nadzieję na niezły letni blockbustereczek na obraz i podobieństwo Cellular. Tylko ten główny badguy jakiś taki nie teges.

Dead Man Down

Q-Prognoza: – Nie chciałem dawać kolejnego QJWIE, ale do QL-a też nie byłem do końca przekonany. No ale im dalej w trailer tym moje sumienie było czystsze. Do listy europejskich reżyserów zassanych przez Hollywood można dopisać Nielsa Ardena Opleva  i tylko czekać aż wessą Patryka Vegę – niech no tylko zobaczą Ciacho 😉 BTW mam wrażenie, że Noomi zupełnie nie pasuje do niektórych ról, które jej wciskają. Co tam postać w scenariuszu, ważne, że wciąż gorące nazwisko.

Unfinished Song

Q-Prognoza: – Dałbym QL, gdyby w roli głównej występował tu Clint Eastwood. Stamp mnie w ogóle nie przekonuje.

The Gatekeepers

Q-Prognoza: – Bardzo łatwo zapracować u mnie na QL-a. Wystarczy być ciekawym dokumentem. Z drugiej strony czy dokument może być ciekawy pokazując punkt widzenia tylko jednej strony konfliktu? Wot zagadka.

Scary Movie 5

Q-Prognoza: – Charlie Sheen, Lindsay Lohan, Heather Locklear… Obsada z piekła rodem.

Aftershock

Q-Prognoza: – Nie wiem czemu, ale czekam na ten film od jakiegoś czasu.

To the Wonder

Q-Prognoza: – Terrence Malick.

The Incredible Burt Wonderstone

Q-Prognoza: – Obsada zacna, ale nie lubię filmów o „Magikach”. Nawet Jesteś Bogiem mnie nie urzekł.

This Is The End

Q-Prognoza: – Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi – czyli trailer jest do dupy. 

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004