×

Prevues of coming attractions [21.08.2012]

Zapuściłem się troszeczkę ze zwiastunami. Nie wiem, czy dam radę nadrobić, ale spróbować nie zaszkodzi.

The Impossible

Q-Prognoza: – Film nie powinien mieć większego problemu, aby być lepszym od tego zwiastuna 🙂

Cloud Atlas

Q-Prognoza: – Zaczęło się epicko, a potem pojawiły się efekty specjalne… PS. Oto upadek gwiazdy – prawie sześciominutowy zwiastun, a Hugh Granta była w nim zaledwie chwilka.

Red Dawn

Q-Prognoza: – Wygląda QL, ale mam przeczucie, że coś tu spaprają… Nie wiem jeszcze co, ale na pewno wiem, że Hutchersona nie lubię.

The Paperboy

Q-Prognoza: – Dziwne. Zaczyna się ciekawie, ale muzyka mnie zniechęca. Potem muzyka mnie nie zniechęca, a przestaje być ciekawie…

End of Watch

Q-Prognoza: No i bądź mądry… Wygląda na mocne QL-kino, ale przy okazji nie będzie się chyba dało tego oglądać. Tak dosłownie, a nie że metaforycznie 😛

R2B: Return to Base

Q-Prognoza: – Jakie mam zdanie o południowokoreańskim kinie w ogóle – wiadomo. Natomiast zdanie o południowokoreańskim kinie czystosensacyjnym mam średnie. W związku z tym, choć zwiastun wygląda na czysty QL, to mimo wszystko jakieś tam ziarenko niepokoju zostaje.

Seven Psychopaths

Q-Prognoza: Musiałbym w końcu „In Bruges” obejrzeć, żeby dobrze to ocenić. A pewnie nie obejrzę, bo mnie polski tytuł zniechęcił na dobre.

Zero Dark Thirty

Q-Prognoza: – Nic nie wskazuje na to, że ten proamerykański onanizm wzbudzi jakieś większe emocje.

10 Years

Q-Prognoza: – Wygląda mi na to, że jeden z moich ulubionych motywów został spieprzony i niewykorzystany. Ale mam jeszcze nadzieję, że nie.

Deadfall

Q-Prognoza: – Fajna obsada, ale nie czuję jakbym nie mógł przeżyć bez obejrzenia tego filmu. 

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004