×

Prevues of coming attractions [29.09.2011]

Man on a Ledge

Q-Prognoza: – Oficjalnie jestem zainteresowany. Na tyle, że przesunąłem ten zwiastun na początek, choć jego kolej była gdzieś tak w środku 🙂

Extremely Loud & Incredibly Close

Q-Prognoza: – Nie wygląda źle, nie wygląda dobrze. Może być tak i siak. Albo niewyobrażalnie patetycznie albo wzruszająco i chwytająco za serce.  Obsada sympatyczna (czy Max von Sydow to się w ogóle starzeje? od kilkunastu lat już tak samo wygląda), no i chyba pierwszy(?) raz na ekranie zobaczymy płonące Dwie Wieże. Nie pamiętam co było widać w „World Trade Center”, ale chyba niewiele. Łotewer.

New Year’s Eve

Q-Prognoza: 6/10 może 7/10 – Nie wiem po co pisali, że to film autorów „Walentynek” – zanim pojawił się ten napis każdy kto widział „Walentynki” już się chyba sam domyślił. A co za rok? „Dzień Matki”? A może w końcu „Thanksgiving” 🙂

John Dies at the End

Q-Prognoza: – Szału nie ma. A przecież to, że nie obejrzałem do tej pory żadnej części „Phantasma” nie jest przypadkowe.

One For the Money

Q-Prognoza: – I kolejny na liście film, któremu nie mam sumienia ani podstaw do dania QPY, a który zapewne nie będzie niczym ponad 7/10. W porywach – lepsze obsady podobnych komedyjek nie dawały rady.

The Girl with the Dragon Tattoo

Q-Prognoza: – W końcu jakis normalny trailer… Cóż, no QL, przecież to nie będzie zły film. Ale mimo wszystko, jednak remake. Ale 2 jako, że książek nie czytałem, a ekranizację widziałem tylko pierwszą, to w sumie już się cieszę na ewentualne kolejne remako-sequele.

7aam Arivu

Q-Prognoza: – Lubię Suryę. Szkoda tylko, że tam u nich to często tym lepszym jesteś aktorem im więcej wcieleń w jednym filmie jesteś w stanie obskoczyć 🙂 Tak czy siak napierdalanka jest, karateka na sznurkach jest, splattery są – będzie dobrze.

Capitao Falcao

Q-Prognoza: – Już za sam sierp i młot jest QL 🙂

Saint (Sint)

Q-Prognoza: – Spokojnie, nie napalajmy się. „Rare Exports” nie był taki zajebisty jak się wydawało po zwiastunie, więc i tutaj może być różnie. Ale i tak QL przez duże Q.

The Kick

Q-Prognoza: No gdyby nie ostatnie 15 sekund to QL jak nic… Tak czy siak. Reżyser „Ong Bak” na wycieczce do Korei Południowej w celu połączenia muay thai z takwondo. Sounds ciekawie.

I jeszcze parę zwiastunów leży na fejsie Q-Bloga. Jest wśród nich bollywoodzki „remake” „Parszywych drani„, a także japońska wariacja na temat Power Rangers i romans z zombie-boyem 🙂 Oprócz tego jest tam teaser najnowszego filmu reżysera „Pogrzebanego„.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004