×

Prevues of coming attractions [26.08.2011]

Nazbierało się tyle tych zwiastunów, że chyba cały weekend będę nadrabiał 🙂

The Rum Diary

Q-Prognoza: – Prawda jest taka, że takie samo wrażenie wywołałby na widzach trwający dwie i pół minuty zwiastun, w którym napisane by było na czarnym tle – „Hej, jest nowy film z Johnnym Deppem”. Fani by się zachwycili, a reszta nie byłaby przekonana.

The Lady

Q-Prognoza: – Luc Besson dawno już nie jest gwarancją niczego, ale odkładając go na bok i tak zostaje film z gatunku tych, które lubię najbardziej.

Tyrannosaur

Q-Prognoza: … – No, w końcu zapodali trailer, bo ileż można było czekać. Prognozy nie ma, bo trailer niczego nie urywa, a wypisywane w nim pochwały raczej zniechęcają, ale myślę, że to przykład filmu, w którym zwiastun nie jest w ogóle ważny.

Machine Gun Preacher

Q-Prognoza: – Troszeczkę na wyrost, bo czuję się po trailerze jakbym cały film już obejrzał, ale lubię filmy o Afryce. Jedno mnie zastanawia – co się podziało z grafikami. To już kolejny zwiastun z marnymi fontami, jaki widzę.

The Darkest Hour

Q-Prognoza: – Nędzne. Tylko nie jestem jeszcze pewien, czy tylko zwiastun czy może cały film też. Ale wygląda jak aktorska bajka Disneya z ograniczonym budżetem.

The Sitter

Q-Prognoza: – Nie lubię hipokrytów, którzy udają, że mówią do dzieci „fuck” itd. (polecam oglądnięcie pod kątem „jak oni to sprytnie zmontowali, żeby nas w człona zrobić”). Ale zwiastun wart luknięcia ze względu na widoczną odmianę w tuszy Hilla, który najwyraźniej spuścił z wagi do „21 Jump Street”.

A Very Harold & Kumar Christmas

Q-Prognoza: – Chciałem dać QPĘ, ale potem pomyślałem, że robienie sobie jaj z 3D może być ciekawe i warto będzie choć dlatego zobaczyć to w kinie.

Coriolanus

Q-Prognoza: – Dziwne. Ale intrygujące.

Puncture

Q-Prognoza: – Dawno dawno temu Matt Damon i Ben Affleck napisali, że aktorzy powinni robić na zmianę jeden film wartościowy i jeden film rozrywkowy. Chris Evans widać oglądał „Good Will Hunting”. Pytanie tylko czy światu potrzebna jest druga „Erin Brockovich”.

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Q-Prognoza: – Nie mam wątpliwości 🙂 Co oni to w Rumunii z rumuńskimi aktorami kręcą?

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy

Q-Prognoza: – Wzięli by i lepiej zrobili normalne fa fu w 3D.

Blackthorn

Q-Prognoza: – I następne denne fonty… A co do filmu to wygląda na siódemkę.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004