×

Prevues of coming attractions [30.06.2011]

Kiss Before the Slaughter


Kiss Before the Slaughter

Q-Prognoza: – Jak to się mówi (a jak się nie mówi, to się zacznie): jeśli już w zwiastunie jest headshot to film nie może być zły.

Mission: Impossible – Ghost Protocol

Q-Prognoza: – Podoba mi się. M:I wg mnie ma tendencję zwyżkową (trójka najlepsza) i kto wie, może ją podtrzyma. Trochę za dużo glamouru, ale wysadzenie w powietrze Kremla nie zdarza się co dzień, więc może i film będzie niecodzienną rozrywką. Swoją drogą fajną obsadę uskładali. Nie wszyscy się nawet zmieścili w zwiastunie. Holloway jeszcze mignął ze dwa razy, ale Nyquista to już nie widziałem. A teraz patrzę, że jeszcze Anil Kapoor do kolekcji. W sumie ma sens, bo parę ułamków sekundy zwiastuna wyglądało jak Bollywood.

PS. Jednym ze scenarzystów czwórki jest facet od „Podejrzanych”. Może w końcu znowu mu coś wyjdzie 😉

Captain America: The First Avenger

Q-Prognoza: – Boję się filmów z trailerami pełnymi rozpierduchy, ale co tam. Tylko do wdzianka CA chyba się nigdy nie przekonam.

War Horse

Q-Prognoza: – Scenariusz Richard Curtis? Niepokojące niestety. Wypśtykał się z komedii i idzie w ckliwość? Asiek już na trailerze ryczy – co to będzie na filmie… 🙂 To QJWIE chyba jednak trochę na wyrost. Film, sądząc po trailerze, swoje zalety ma, ale wszystko krzyczy, że Spielberg by wzruszyć widzów poszedł po linii najmniejszego oporu. Wojna i zwierzak? Kaamaan.

11-11-11

Q-Prognoza: – Dość tandetnie to wszystko wygląda. I za poważnie.

Brave

Q-Prognoza: Nie dla mnie.

Horrible Bosses

Q-Prognoza: – Dalej wygląda zabawnie. Choć 1. szkoda Spaceya do takich ról, 2. Aniston i tak się nie rozbierze. 3. Zerżnęli pomysł z polskiego „Trójkata bermudzkiego”.

Immortals

Q-Prognoza: – Bez zmian.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004