×

Prevues of coming attractions [03.01.2011]

Żeby nikt sobie czasem nie pomyślał, że na Q-Blogu w 2011 roku obejdzie się bez narzekania to: ojezu, ale ciężko wrócić do regularnego blogowania po świątecznych przerwach itp. Człowiek się z rytmu wybije i zebrać nie może. Inna sprawa, że nadal filmy są u mnie trochę w odwrocie, bo ciągle FNL nadrabiam i już blisko nadrobienia jestem. Teraz przede mną 502 i powoli zaczynam się martwić, co to będzie, gdy trzeba będzie tydzień na kolejny odcinek czekać.

No ale to nie notka o tym, więc idąc po linii najmniejszego oporu zapraszam na kolejny odcinek Prevuesów.

Nie no, bez jaj. Żadnych ciekawych i nowych trailerów nie przybylo przez spory czas od ostatnich Prevuesów? Same animki widzę i zwiastuny filmów, które już miały zwiastuny. Fak, gerary hir! Ja chcę iść po linii najmniejszego oporu! Ciężko będzie.

The Tree of Life

Q-Prognoza: Terrence Malick przez lata uczciwie zapracował sobie na opinię z mojej strony. Opinię o twórcy, który usypia już brzmieniem swojego nazwiska. Dlatego powinna być QPA, ale jakoś tak mam wrażenie, że niesprawiedliwy bym z nią był, bo to nie moja bajka, ani nie mój blues. Zatem traktujcie to jako taką QPĘ bez QPY.

Water for Elephants

Q-Prognoza: dwdw – Spodobało mi się, ot tak po prostu. Zastanawiają mnie dwie rzeczy: 1. Ze zwiastuna wygląda to wszystko na typowy film oskarowy – kwietniowa premiera to nie za wcześnie, żeby za rok powalczyć o golasa? 2. Co też się stało, że odgrzebali Hala Holbrooka i po latach przerwy teraz jest wszędzie.

Siruthai

Q-Prognoza: ddd – Nawet napisy początkowe dają łupnia 🙂 choć zwiastun nie pozostawia wątpliwości, że przynajmniej z godzina filmu pójdzie na straty dla popisów domorosłych panów komedia.

Limitless

Q-Prognoza: fefe – Pomysł na ten film wydaje mi się zbyt idiotyczny, żeby całość mogła mi się spodobać. Ale może to dlatego go nie kupuję, bo nie wziąłem pigułki.

Paul

Q-Prognoza: dfef – Żeby było dobrze, muszę przekonać się do tego animka z kosmosu. Ale myślę, że jest nadzieja.

Hanna

Q-Prognoza: dwd – Wygląda dobrze. Sznurki jak na razie mnie nie odstraszyły. I choć jakoś wyjątkowo dupy nie urywa, to myślę, że będzie warto dać mu szansę.

Cedar Rapids

Q-Prognoza: dwede – Zdania nie zmieniam i raczej nie zmienię – nie wiem, kto wpadł na pomysł, że John C. Reilly nadaje się na aktora komediowego. QJWIE z tego względu, że film zapowiada się na typowe 6/10.

Children…

Q-Prognoza: wdw – Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. W marcu 1991 roku zaginęło bez śladu pięcioro dzieci. Ponad dziesięć lat później w górach odnaleziono ich ciała…

Spirit of Fight

Q-Prognoza: dddd – Światu potrzebne są _porządne_ napieprzanki – coraz ich mniej. Powyższe daje radę, choć tak naprawdę wiele o filmie nie wiadomo. Teaser nakręcono w dwa dni, a film chyba nawet jeszcze scenariusza nie ma. Choć nasuwa się pytanie – po co scenariusz? Jest klatka, jest napieprzanie, jest „epicka” muzyka, jest utalentowany bojowo aktor nic więcej nie potrzeba.

Rabies

Q-Prognoza: dedew – Widzieliście kiedyś izraelski slasher (poza olimpiadą w Monachium :P)? No, to już jest chociaż jeden powód, żeby obejrzeć ten film i potem szpanować w towarzystwie 😉

Once Upon a Warrior

Q-Prognoza: dwdwd – Kto by pomyślał, że Disney się za Telugi weźmie (ja, gdybym częściej w Internet klikał 🙂 zwiastun już z miesiąc ma)… Prawdę powiedziawszy to chyba jednak dałbym QPĘ, ale że Siddhartha lubię…

Ranga the Donga

Q-Prognoza: dedw – W całości za stylową killerkę w typie tradycyjnych złych tollywoodzkich teściowych 🙂

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004