Bocznica wymyśla nowy smak chipsów

Garść informacji organizacyjnych. Skończył się jeden konkurs (do jutro poinformuję zwycięzców o tym, że są zwycięzcami), czas na konkurs drugi. Ale, ducha nie gaście! Wczoraj zacząłem oglądać film. W końcu! Pierwszy od dwóch tygodni. Więc do jutra powinno tu w końcu wrócić filmowe życie, bo nie samymi konkursami i serialami człowiek żyje.

A wracając do konkursowych klimatów, to jeśli kiedykolwiek marzyliście o jakimś smaku chipsów, który nie istnieje, to teraz macie okazję sprawić, że znajdzie się on w sklepach. Wystarczy władować się na stronę http://lays.pl/ i tam zaproponować jakiś ekstra smak wraz z uzasadnieniem Waszej propozycji. Można też pchnąć SMS-a pod nr 70707 (koszt 61 groszy z VAT). Poszukiwane są przede wszystkim smaki oryginalne i niepowtarzalne, ale również smaczne. Swoje propozycje można nadsyłać do 12 listopada. Co można wygrać?

Jury (Pascal Brodnicki. Pozostali członkowie jury to Glafkos Persianis – Dyrektor Zarządzający Frito Lay Poland, Aneta Struk – Dyrektor Marketingu Frito Lay Poland, Anna Myszkowska – Kierownik Działu Badań i Rozwoju Frito Lay Poland, Przemek Bogdanowicz – Dyrektor Kreatywny Agencji BBDO Warszawa) wyłoni czterech półfinalistów, autorów najciekawszych propozycji. Każdy z nich otrzyma po 10 tys. zł., a ich smak zostanie stworzony od podstaw i wprowadzony do sprzedaży. Kiedy wybrane smaki pojawią się na półkach sklepowych, każdy z konsumentów będzie mógł zagłosować na ulubioną przekąskę. W wielkim finale akcji 13.5.2011 r. zostanie wyłoniony zdobywca największej liczby głosów, a zwycięski smak chipsów zagości na dłużej wśród dostępnej gamy chipsów Lay’s. Zwycięzca akcji Lay’s otrzyma 1% ze sprzedaży wymyślonego przez siebie smaku (co najmniej 50 tys. zł, a w rzeczywistości pewnie o wiele więcej).

Nowych smaków zaczęła już szukać Bocznica. Jej propozycje poszły w raczej spodziewanych kierunkach :)

[addy] Zasugerowałeś smak wódki? Jeżeli będzie głosowanie internautów, pewnie wygrasz 😉

[Robson] Ależ oczywiście że bigosu! Wódkę będę lobbował jak taki konkurs zrobi Haribo na nowy smak żelków miśków.

[Olik] Kurka, też wpisałam że bigosu. Wpiszę jeszcze flaki!

[Faraon] Czteropak chipsów „polskie smaki”: bigos, flaki, kaszanka i czernina. I w gratisie kiszone ogórki.

[Olik] Czernina może nie bardzo ale kaszanka? Jestem za! Podobnie z wątróbką i gulaszem z serc wołowych 😉 (tak, kobieta w ciąży ma ciekawe zachcianki…)

A Wy macie jakieś koncepcje?

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl