×

Konkurs: O to tyle Halo!

Jeśli nie jesteś zainteresowany tym konkursem przejdź na sam dół tej notki i tam dowiesz się, co robić dalej. Zaś wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału w Konkursie „O to tyle Halo!” (sam wymyśliłem nazwę! 😉 wiem, widać ;P) przygotowanym przez Q-Bloga i Galapagos Films.

Przechodząc do rzeczy – oto wszystko, co chcieliście wiedzieć o Konkursie: O to tyle Halo! ale baliście się zapytać.

Zadanie bojowe:

Zadaniem uczestników konkursu jest wybranie sobie jednego z dostępnych niżej screenów z filmu „Halo: Legendy” i dopisanie do niego śmiesznego podpisu. Śmieszny podpis nie powinien być rozmiaru epopei. Ideałem jest podpis jednozdaniowy, choć i dwóch zdań nie wykluczam. Natchnienia można szukać na demotywatorach. Można wybierać screeny wybrane już wcześniej przez kogoś innego.

Jeden uczestnik – jeden podpis. Nie spieszcie się więc, tylko spokojnie pomyślcie nad najlepszym podpisem, na jaki Was stać. I tyle. Przykładowy śmieszny podpis wygląda tak:


Żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego.

Byłoby dobrze, gdyby Wasze śmieszne podpisy były śmieszniejsze. Uprasza się o zachowanie dobrego smaku 😉

Gdzie umieszczać śmieszne podpisy?

Śmieszne podpisy należy umieszczać w komentarzach do tej notki. Razem z podpisem i informacją, którego screena dotyczy, poproszę o podanie swojego nicka i maila kontaktowego. Jeśli jakimś cudem uda Wam się wygrać, to organizatorzy Konkursu skontaktują się z Wami na ten właśnie mail i reszty formalności dokonają drogą mailową.

Co można wygrać?

Wygrać można dwa egzemplarze DVD filmu „Halo: Legendy„. Po jednym na łeb, czyli mówiąc prościej – zwycięzców będzie dwójka.

Kto zadecyduje o wygranej?

Wy, moi drodzy. Po zakończeniu Konkursu na Q-Blogu pojawi się sonda i będzie można w niej głosować na zwycięzcę. Dwójka uczestników z najwyższą liczbą głosów stanie się posiadaczami DVD z filmem. Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną trzy dni po jego zakończeniu.

Czas trwania Konkursu

Swoje podpisy do poniższych screenów można przysyłać przez tydzień. Konkurs wystartował wraz z opublikowaniem tej notki, więc zgodnie z zasadami matematyki zakończy się w przyszłą środę o godzinie 10:06.

I to z grubsza tyle najważniejszych wiadomości dotyczących Konkursu: O to tyle Halo. Jeśli macie jakieś wątpliwości, to kuknijcie do PEŁNEGO REGULAMINU KONKURSU i tam powinniście je rozwiać.

A teraz garść screenów do „opodpisowania”. Pamiętajcie. Wybieracie jeden, wymyślacie do niego śmieszny podpis, umieszczacie wymyślony podpis w komentarzu do tej notki podając wraz z nim swojego nicka i adres e-mail i czekacie co los Wam przyniesie. Powodzenia!


***

A tu znajduje się wspomniany na początku „sam dół” tej notki. A w nim następująca informacja:

Jako że przez jakiś czas (dłuższy niż dzień, krótszy niż stulecie) notka o KOttH będzie wisieć na HP Q-Bloga, to dostęp do innych nowych notek będzie ciut utrudniony. Ułatwię Wam jednak zadanie odnalezienia ich – i tu (czyli w samym dole tej notki) znajdziecie linki do innych najnowszych notek. O ile of koz takie będą ;P choć raczej tak, w końcu dziś nowy odcinek „Lost”.

Aktualnie najnowszą notką jest:

Pierwszy zwiastun Predators

A przednajnowszymi:

The Descent: Part 2
Lost – 6×08 – Recon
Jak w dowcipie

Zresztą, wystarczy że klikniecie na Wszystkie w Kategoriach i już znajdziecie się na najnowszej aktualnie notce.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004