Bollywood uczy

No może trochę przesadzam, ale zawsze czegoś ciekawego można się dowiedzieć lurkując w bollywoodzki świat. Np. wczoraj wpadło mi w oko, że wyszła już ścieżka dźwiękowa do filmu „Mission Istambul” i przypomniałem sobie, że wpadł mi w oko ten tytuł jakiś czas temu podczas przeglądania IMDb i że jedną z ról w tym filmie miał zagrać Abhishek Bachchan. Nie byłem tego jednak pewny, więc sprawdziłem na IMDb jeszcze raz i rzeczywiście, potwierdziło się to, co myślałem. Tyle że tym razem wpadło mi w oko jeszcze coś innego, a konkretnie nazwisko George’a W. Busha. Kichu? – pomyślałem i zobaczyłem, że w „Mission…” jest taka postać, którą zagra niejaki Brent Mendenhall. No to dawaj na jego filmografię i okazało się, że facet ma w swoim dorobku sześć tytułów, a w każdym z nich wystąpił w roli George’a W. Busha właśnie:

1. Mission Istanbul (2008) (post-production) …. President George W. Bush
2. Recount (2008) (TV) …. George W. Bush
3. Postal (2007) …. George W. Bush
… aka Postal: Der Film (Germany)
… aka Postal: The Movie (USA: alternative transliteration)
4. „George Lopez” …. President Bush (1 episode, 2003)
– Dubya, Dad and Dating: Part 1 (2003) TV episode …. President Bush
5. Life or Something Like It (2002) …. George Bush
6. „The People of New York vs. Jerry Sadowitz” …. George W. Bush (1 episode, 2001)
– Episode #1.1 (2001) TV episode …. George W. Bush

Ciekawe, nie? ;P Dalsze poszukiwania pana Brenta Mendenhalla wynalazło jego stronę domową, z której dowiedziałem się, że pojawił się jeszcze w kilku innych rzeczach („The X-Files”, „J.A.G.”, „Animal Planet”(?) itd.). Mendenhalla zapraszali Jay Leno, George Lopez (kimkolwiek jest) czy Jon Stewart. Jak mniemam, Mendenhallowi można zabulić i przyjedzie, żeby pokazać się na naszych urodzinach czy co. W sumie fajny bajer, bo kolo podobny:


A teraz zagra w Bollywoodzie. Drżyjcie, narody.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl