×

Wieczorny zlew powszedni

Wyobrażacie sobie ile teraz recenzji tu będzie jak tak codziennie do kina będę teraz chodził? Łooo! Dlatego jeszcze dzisiaj żadnej nowej, a tylko, podobnie do dnia wczorajszego, wypunktowanie najprzeróżniejszych pierdół, jakie przyjdą mi do głowy.

1. Wyczytałem w jakiejś gazecie, że dzisiaj na TVN-ie nowy hit twórców „Magdy M.”. Nie oglądałem „Magdy M.”, nie oglądam nowego hitu, ale zastanawiam się, skąd oni w tej gazecie wiedzą, że to nowy hit skoro jeszcze nie puścili go w telewizji?

2. Trochę porno jeszcze żadnemu blogowi nie zaszkodziło, więc voila, cum on tits hjerjułar:

Zacytuję siebie: Generalnie zwalili (hehe). Myślałem, że nie ma tego takiego żelu do defibrylatora i zamiast niego… 😉

3. Kabzior wynalazł (pewnie na Wykopie, jak znam Kabziora) pewien interesujący PROFIL na fotce.pl. UWAGA! Czegoś takiego jeszcze na tym blogu nie było!

No przecież pisałem „UWAGA!”…

4. Wp.pl donosi: Czy Witold Skrzydlewski, łódzki potentat pogrzebowy i radny, nie dopuści do wyświetlania w Polsce szwedzkiego filmu „Necrobusiness”? Dokument o łódzkiej aferze „łowców skór”, czyli procederze kupowania zwłok i uśmiercania pacjentów, powstał na zamówienie BBC. Bije rekordy frekwencji w szwedzkich kinach. Wkrótce trafi na ekrany innych krajów europejskich. Skrzydlewski jest głównym bohaterem obrazu, bynajmniej nie kryształowym.

5. Maciej Żurawski strzelił dzisiaj swojego czwartego gola w lidze gr… A nie, zaraz, to nie ten blog przecież!

6. A wiecie, że gdy pawiany są gotowe do kopulacji to mają czerwone dupy? Ja do dzisiaj nie wiedziałem.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004