×

Runda trzecia i naprawdę, naprawdę ostatnia

Obywatele, Ludu pracujący miast i wsi! Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą… wróć… z podziękowaniem za smsy, które pozwoliły mi przebić się do trzeciej rundy konkursu na Blog Roku! Co prawda trochę źle przeczytałem regulamin i lekko dałem ciała w pewnej kwestii, ale wciąż spokojnie mogę wygrać nagrodę Internautów, czyli Waszą, Drodzy Moi [podlizywanie mode off].

Abym tego dokonał, wystarczy, że… ponownie zagłosujecie. Tak, wiem, przesadzają z tymi smsami, ale przecież to [wink] na cele charytatywne idzie [/wink]. Człowiek raz wyśle smsa, zagłosuje, a i tak nadal nie ma spokoju, bo jakiś Q mu jęczy o kolejnego smsa. Ale zapewniam, że:

WIĘCEJ GŁOSOWAŃ JUŻ NIE BĘDZIE

Runda to trzecia i ostatnia i po niej będzie już tak, jak chciał tego niejaki Kononowicz Krzysztof, czyli że nic nie będzie. Dlatego dla świętego spokoju i dla czystego sumienia, jeśli możecie, to pchnijcie kolejnego smsa z myślą o tym, że w końcu się ten Q przymknie i wróci do pisania normalnych notek, a nie tylko do jęczenia o głosy.

Procedura głosowania jest banalnie prosta. Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek i tam wszystko jest napisane:

A dla tych, co nie lubię klikać, najważniejsze rzeczy, które muszą wiedzieć przed oddaniem głosu znajdą na obrazeczku poniższym:

Tak, wystarczy, że wyślecie smsa o treści: E00088 (te elipsy po E to zera) pod numer 71222. I to naprawdę wszystko. Koszt takiego smsa to 1,22 PLN.

Mozna też przekonywać znajomych, że jestem zajebisty i że warto na mnie głosować w ciemno. Nie obrażę się… No co? Nakłamcie im trochę!

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004