Czyż ja nie jestem wredny?

[Ktoś na grupie, która nie służy do wymieniania się napisami itp.] Szukam napisów do filmu „4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni”. Witam Serdecznie. Jesli ktos by mial te napisy to bardzo byl prosil. Pozdrawiam.

[Robson] Google twierdzi, że to 144.7474 dni. Może poszukaj na google?

[Ktoś] Jak by te napisy były na googlach to nie trułbym „dupy” na grupie!

[Ja] A skąd pomysł, że skoro ich nie ma to możesz truć dupę na grupie?

[Ktoś] Jejku ludzie dajcie sobie spokój nie macie co robic? zadałem proste pytanie „czy ktos ma napisy do filmu” jak nie masz napisów to po co odpowiadasz na mojego posta?

[Ja] Wybacz, ale nie odpowiadałem na Twojego posta dotyczącego napisów. Zadałem Ci konkretne pytanie i czekam na odpowiedź.

[Ktoś] Bo może ktos z szanownych grupowiczow posiada takowe napisy i chce sie nimi podzielic? Tak trudno samemu wydedukowac taką odpowiedz?

[Ja] Tak samo trudno jak i uzyskać sensowną odpowiedź na pytanie „Czy dostanę tu wołowinę bez kości?” w sklepie motoryzacyjnym.

[Ktoś] Dobra panowie ja koncze z mojej strony tą bezsensowną dyskusje bo widze ze potraficie sie tylko czepiac, nie wiem czy macie jakies kompleksy, nie wnikam. Bez odbioru !

[Ja] Odezwij się jak znajdziesz te napisy, bo mnie też by się przydały!

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl