×
Premiery kinowe weekendu 17-19.01.2020. Psy 3. W imię zasad (2020), reż. Władysław Pasikowski.

Poszedłbym, odc. 315

Szczerze powiedziawszy to nie sądziłem, że dożyję premiery trzeciej części „Psów”.

Premiery kinowe weekendu 17-19.01.2020

Gorący temat, Bombshell (2019) –  Poszedłbym 

Nie do końca wiem, po co ta charakteryzacja Nicole i Charlize, która odwraca uwagę od filmu za każdym razem, gdy pojawiają się na ekranie, ale poza tym wydaje mi się, że będzie dobrze i ciekawie.

Psy 3. W imię zasad (2020) –  Poszedłbym 

Łgałbym jak pies, gdybym napisał, że nie mam ochoty na kolejne spotkanie z Franzem Maurerem. Jednocześnie nigdy nie brakowało mi trzeciej części i nie myślałem o tym, że fajnie by było, gdyby ją ktoś nakręcił. Różnie może być, bo w polskim kinie wszystko się zmieniło od momentu premiery części numer jeden. I równie dobrze może to być kolejny film Patryka Vegi, jak i męskie, szowinistyczne i nihilistyczne kino, które ogląda się z przyjemnością.

Doktor Dolittle, Dolittle (2020) –  Nie poszedłbym 

Wyczuwam zerowy potencjał fajnego seansu. Oczywiście pewnie zarobi pierdyliard dolarów i misiek w dzierganej czapce powróci w siedmiu filmach łącznie z spin-off originem jego postaci.

Demony prerii, The Wind (2018) –  Poszedłbym 

Nie no, tak naprawdę to zobaczę na Netfliksie, ale wygląda na to, że pełnometrażowy debiut pani Emmy Tammi to klasyczny bilet do fajniejszych projektów w najbliższej przyszłości.

Tak czy siak „Bone Tomahawk” toto nie będzie.

Kawki na drodze, Všechno bude (2018) –  Poszedłbym 

Myślałem, że to jakaś fabularna reklama Lotosu, ale wygląda na sympatyczne kino drogi o dojrzewaniu. Na WFF-ie brałbym bez zastanowienia, w regularnej dystrybucji kinowej raczej z opcją „kiedyś na spokojnie w domu”.

Repertuar kinowy uzupełnia animowany „Miś Bamse i super miód”.

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004