×
Zoe Saldana krzyczy, zwiastun star trek beyond

Zwiastun Star Trek Beyond

Dziś jest ten Dzień, kiedy to w Los Angeles odbędzie się premiera Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy. Zgodnie z zapowiedziami, przed filmem zaprezentowany ma zostać zwiastun najnowszego Star Treka. Jak to często w takich przypadkach bywa, zwiastun wyciekł do sieci wcześniej i chyba autorzy filmu machnęli ręką i wypuścili go oficjalnie, nie czekając na sygnał startowy z Los Angeles. Choć bardziej prawdopodobne, że sami go wycieknęli. No to oglądamy.

Zwiastun Star Trek Beyond

Nie wiem o filmie absolutnie nic więcej niż zobaczyłem przed chwilą w zwiastunie i od razu rodzi się pytanie: czy oni tu teraz też postawili na modny ostatnio trend pod tytułem: „każdy kolejny film serii zostanie nakręcony w innym gatunku”? Za kamerą „trzeciego” Star Treka Justin Lin od Szybkich i wściekłych i, no cóż, nie sposób tego nie zauważyć, nawet bez ściągawki.

Gdzie kosmos, gdzie Enterprise? Nie żeby mi ich brakowało, ale obawiam się, że bez nich Star Trek Beyond może być za mało startrekowy (stworów nie lubię, szczególnie że jakoś plastikiem tu zajeżdżają). Z drugiej strony co ja tam wiem, nie jestem zbyt zaawansowanym odbiorcą Star Treka i pewnie zaraz się dowiem, że w TOS to cały czas eksplorowali jakieś planety zostawiając Enterprise’a na parkingu. To czemu nie wykorzystać tego w kinie? Premiera w moje urodziny.

Jeśli wypali, to myślę, że prędko od Star Treków się nie uwolnimy, bo możliwości rozwoju jest multum. Nie, żebym narzekał. Szczególnie po takich weekendach, w których zupełnie nie ma na co iść do kina.

A wczoraj zadebiutował jeszcze zwiastun „Dnia niepodległości 2”. More after the jump:
.

Co za niusik na dobranoc – zapodali zwiastunem drugiego Dnia Niepodległości!No nie robi takiego wrażenia jak pierwszy zwiastun jedynki, ale powinien być przyjemny do oglądania.

Posted by Q-Blog on 13 grudnia 2015

Podziel się tym artykułem:

Jeden komentarz

  1. Ani to intrygujące, ani efektowne, ani w tym klimatu starego Treka nie ma… po co to i na co? 🙁

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004