×
Trailery 2015. Napastnik torturuje mężczyznę w czerwonej koszulce z dużym białym Orłem

Prevues of coming attractions, odc. 164

Nie będę oszukiwał, dużo pereł to tutaj nie znajdziecie.

Truth

Q-Prognoza:  QPA  – Mizernie to wygląda. Zupełnie jakby kończyły się dobre historie i desperacko próbowano zrobić filmy z tych niedobrych.

The Big Short

Q-Prognoza:  QJWIE  – Niebezpiecznie mocno pachnie przenudnym American Hustle. Chyba pora powiedzieć to głośno: filmy o przyczynach finansowego kryzysu nie są ciekawe. (nie, żeby American Hustle był filmem o kryzysie, ale chyba wiecie ococho).

Heist

Q-Prognoza:  QPA  – Zacząłem oglądać nowe trailery przed rozpoczęciem pisania tej notki i było co trochę: nuda, nuda, nuda… Pewnie myślicie, że mówię o tym i powyższych zwiastunach. Ależ skąd, tamte były jeszcze nudniejsze.

Heist wygląda na niezły chaos jakby reżyser się zmienił w trakcie kręcenia filmu.

I Smile Back

Q-Prognoza:  Nudne QJWIE  – Lubię Sarę Silverman i to wszystko, co dobrego można powiedzieć o tym zwiastunie. Nie lubię filmów, które w całości opierają się na „niewiarygodnie zajebistej roli jakiegoś aktora, która będzie dla niego przepustką do siedmiu Oscarów, bo nikt nie sądził, że tak potrafi zagrać”. Przeważnie są nudne i trailery mi wystarczą.

Dla poprawy nastroju, niezbyt świeży, ale jakoś sobie trzeba osłodzić życie, drugi zwiastun…

Creed

Q-Prognoza:  QL  – Chyba nie muszę tłumaczyć.

Chronicles of the Ghostly Tribe

Q-Prognoza:  QL  – Robi wrażenie! Żeby tylko w tych Chinach ciut lepsze efekty specjalne mieli… Bo tutaj wygląda to mniej więcej tak: zajebiste, sztuczne, zajebiste, sztuczne… Ale i tak mi się podoba!

February

Q-Prognoza:  QL  – Mocno pachnie We Are Still Here, czyli dobrze.

German Angst

Q-Prognoza:  Jörg Buttgereit  – Dość dawno leży na liście Do Obejrzenia, a w Niemczech chyba nawet już na DVD wyszedł, ale wcześniej nie mignęły mi chyba żadne trailery, więc wrzucam, bo będzie fajne główne foto do notki :P.

Zinzana aka Rattle The Cage

Q-Prognoza:  QL  – A zarzućmy jakimś saudyjskoarabskim filmem, bo niedługo to będzie mainstream i tylko takie trailery będziemy oglądać ;).

Podziel się tym artykułem:

Jeden komentarz

  1. Ty się śmiejesz, a mi Koran spadł na podłogę i jeszcze przypadkowo na niego wlazłem śpiewając przy tym Bogurodzicę, mam przesrane.

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004