×

IMPREZOWA GRA KARCIANA

Zaprezentowana na Bocznicy przez Doggiego:

Pomieszaj talię kart i rozrzuć na środku stołu koszulkami do góry. Gracz podnosi jedną kartę, odwraca ją i pokazuje wszystkim zawodnikom. Każda karta ma swoją regułę, jak poniżej. Gracze podnoszą karty zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

As – Pijesz jeden łyk.
2 – Pijesz dwa łyki.
3 – Pijesz trzy łyki.
4 – Pytania. Patrzysz na wybraną przez siebie osobę i zadajesz jej pytanie. Ta osoba musi odpowiedzieć pytaniem i gra toczy się do momentu, aż ktoś się pomyli. Np. Co się dzieje? Dlaczego się dotykasz? Nie musisz pytać osoby, która zadała pytanie tobie. Pamiętaj o kontakcie wzrokowym.
5 – Dajesz pięć łyków osobie po prawej stronie.
6 – Ja Nigdy. Osoba, która wyciągnęła taką kartę, mówi o rzeczy, której nigdy nie zrobiła. Każdy, kto ją zrobił, pije jeden łyk.
7 – Mistrz Kciuka. Ta osoba kładzie swój kciuk na stole, kiedy tylko chce i ostatnia osoba, która to zrobi po niej, pije jeden łyk. Mistrz Kciuka może to robić ile tylko razy chce, aż wyciągnięta zostanie następna Siódemka.
8 – Kategorie. Pierwsza osoba podaje temat/kategorię i każdy po kolei musi podać markę. Np. pasta do zębów… Colgate… Signal…
Blenda-Med… itp.
9 – Rym. Każdy musi podać słowo rymujące się ze słowem gracza, który wyciągnął tę kartę.
10 – Karta Społeczna. Każdy pije jeden łyk.
Walet – Chopy piją – piją faceci.
Dama – Dziouchy piją – piją dziewczyny.
Król – Wodospad. To może być ekstremalnie trudne, w zależności od umiejętności zawodników. Rozpoczyna osoba, która podniosła tę kartę, a dalej pozostali, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pierwsza osoba nieprzerwanie pije tak dużo jak może, a druga nie może przestać pić, nim przestanie osoba pierwsza. Trzecia osoba nie może przestać pić, nim przestanie osoba druga itd. Jeżeli na początku siedzą dobrzy zawodnicy, może być naprawdę ciężko!

Dobrej zabawy!

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004