×

ZAPISY!! KLUB WIECZNEGO LENIUCHA. ZAPISY!!

Pomyślałem sobie, że warto by było sprawę upublicznić bardziej niż by tylko miała tkwić gdzieś w otchłaniach komentarzy do notki. A tak w postaci wpisu będzie widoczna lepiej, a i przez jakiś czas powisi sobie w „ostatnio dodanych notkach” co być może przysporzy owemu wpisowi czytelników (choć powstaje tu mały paradoks, bo przecież ewentualnym kandydatom do tytułowego klubu nie będzie się chciało klikać w linka do notki o nim). Jestem wyjątkowo znudzony i leniwy więc podejmę się każdego zadania, które tylko da mi choćby namiastkę dreszczyku emocji bez konieczności wykonywania gwałtownych ruchów 🙂 A więc tak:

Zupełnie spontanicznym nakładem sił został powołany do życia tak zwany Klub Wiecznego Leniucha. Skupia on osobniki ludzkie płci męskiej i żeńskiej (nie zamykamy naszych drzwi przed hermafrodytami, aczkolwiek nie jesteśmy pewni czy istnieje w języku polskim określenie: „płci hermafrodyciej” 🙂 ) charakteryzujące się tym, że po prostu są leniuchami. I to nie takimi zwykłymi leniuchami od święta, ale porządnymi Leniuchami, poważnie traktującymi fakt bycia leniem patentowanym. Tak więc jeśli notorycznie nie chce Ci się nic robić, siedzisz tępo w fotelu i patrzysz się w ścianę z rozdziawioną paszczą, a na wszystkie bodźce z zewnątrz sugerujące Ci jakieś zajęcie odpowiadasz przeciągłym „Eeeee” wstąp do nas! Zapewnimy Ci towarzystwo z najwyższej leniwej półki, które nigdy nie spojrzy na Ciebie krzywo gdy powiesz „Nieee chceee miii sięęęę”! Wręcz przeciwnie. Wszyscy jak jeden mąż staną po Twojej stronie i będą z Tobą na dobre i złe. Leniuchujesz samemu? A dlaczego by nie zrobić tego w towarzystwie?! Klub Wiecznego Leniucha zapewnia doskonałe warunki do leniuchowania i nic nie robienia. Jeśli szukasz miejsca, które zarosło brudem, bo nikomu nie chciało się go sprzątać to u nas poczujesz się jak w domu!

Dla pierwszysch piętnastu osób, które zgłoszą się do Klubu przygotowani jesteśmy aby zapewnić im darmowe warunki do leniuchowania. Wystarczy się zapisać i wszelkie przywileje wiążące się z byciem członkiem naszego Klubu zostaną momentalnie udostępnione zapisującemu się. Dlatego należy się spieszyć, aby zmieścić się w pierwszej piętnastce. Po osiągnięciu piętnastu członków. kolejni zgłaszający się będą proszeni o małą składkę na koszt rozwoju Klubu, wynoszącą dwa złote polskie na rok. To naprawdę niedużo i jeśli jesteś prawdziwym Leniuchem na pewno nie odstraszy Cię to od wstąpienia w nasze szeregi!! Czekamy!!

Jak na razie (Klub zaczął swoje istnienie dopiero dzisiaj) członkami Klubu Wiecznego Leniucha są w kolejności alfabetycznej:

1. Anna Taylor
2. Maruda 82
3. Quentin
4.

Kolejne miejsca czekają na ciebie. Już nie musisz być anonimowym leniuchem. Możesz wstąpić do nas i pokazać całemu światu, że jesteś leniem i jesteś z tego dumny! Zapraszamy!!

[Informacje o zapisach do Klubu oraz sprawozdania z jego działalności publikowane będą co tydzień w piątek bądź w sobotę.]

Podziel się tym artykułem:

Skomentuj

Twó adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Quentin 2023 - since 2004