Prevues of coming attractions, odc. 189. Guardians of the Galaxy Vol. 2.
Prevues of coming attractions, odc. 189. Guardians of the Galaxy Vol. 2.

Prevues of coming attractions, odc. 189

Zdaje się, że jutro ma być jeszcze zwiastun nowego Spajdka, ale jestem ponad to, nie czekam! (Jestem takim rebeliantem, że aż wrzuciłem do pierwszego zdania linka, co podobno nie jest dobre dla SEO. A z SEO nie ma żartów – wczoraj dokleiłem do recenzji ciążę Lewandowskiej i od razu mnie Google ciachnęło za „oszustwo”!)

Prevues of coming attractions, odc. 189

The Belko Experiment

Q-Prognoza:  QL  – Pierwszeństwo dla filmu z Listy do obejrzenia. Napisałbym, że jaram się Gunnem i McLeanem, ale się nie jaram, więc nie napiszę. Gunn ma plusa za Slithera i w sumie za Super też, ale cholera wie, co mu tam we łbie mainstream poprzestawiał. McLean to oczywiście Wolf Creek, ale potem już była bryndza. Zaufajmy więc zerżniętej z Battle Royale fabule i jeśli będzie odpowiednio krwawa, to da radę. Zawsze na propsie filmy, w których jest więcej potencjalnych trupów niż cztery.

The Mummy

Q-Prognoza:  QL  – Umknął mi w ogóle news o tym, że Tomek bierze się za Mumię i szczerze powiedziawszy jest to ostatni film, w którego remake’u bym się spodziewał go ujrzeć. Robi się więc intrygująco już tylko z tego punktu widzenia. Zwiastun wiele nie mówi, ale oceniając jedynie jego intensywność, to szykuje się powtórka z Mission: Impossible 3. Czyli akcja non stop. Nie mam nic przeciwko. Swoją drogą ktoś liczył, ile razy w ostatnich latach w Hollywoodzie zniszczono Londyn? Jakąś obsesję mają, czy co?

PS. Zdaje mi się, czy ten Cruise w pierwszych sekundach zwiastuna jakiś taki nienaturalnie odmłodzony?

Transformers: The Last Knight

Q-Prognozy:  QJWIE  – Nie znam osoby, która czekałaby na czwartą* część Transformersów, a mimo to oni dalej to kręcą. Niewiarygodne. Tak czy siak po dwóch słabych częściach trójka dała się już oglądać, więc może progres się utrzyma? Cholera wie, dlatego zalecam ostrożność… Ej, chwila, *chyba mi uciekła jakaś część! Nie widziałem czwórki, czy jak? Powiem Wam szczerze, że się pogubiłem!

The Circle

Q-Prognoza:  QPA  – Zwiastun na czasie w kontekście oglądania filmów z Tomem Hanksem. W ogóle to namnożyło się ich ponad przyzwoitość! Ten póki co wygląda tanio, jak niskobudżetowa produkcja z lepszymi aktorami. W ogóle mam wrażenie, że obejrzeliśmy już w zwiastunie większość roli Hanksa. Pachnie mi Dawcą pamięci z Meryl Streep.

Zachodzę w głowę, dlaczego ta cała organizacja ma w logo penisa.

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Q-Prognoza:  QJWIE  – Trudno cokolwiek wyrokować, bo powyższy zwiastun to raczej teaser na obraz i podobieństwo plakatów poszczególnych bohaterów. Wydaje się, że będzie QL, ale tak naprawdę tylko dlatego, że jedynka była QL. A tu póki co niewiadoma.

Fences

Q-Prognoza:  Szóstka slash Siódemka  – Lubię Denzela Washingtona, ale to smutne, że już zaczyna grać dziadków. Lubię też takie afroamerykańskie historie z dawnej Ameryki. Mimo wszystko zwiastun niczym mnie nie kupił, kroi się raczej atak na aktorskie Oscary, a to zwykle przesłania „fajność” filmu.

PS. Coraz większe te smarki na ekranie. Pomyśleć, że przed Blair Witch Project w amerykańskich filmach raczej w ogóle się nie posmarkiwali.

The Autopsy of Jane Doe

Q-Prognoza:  QL  – Tak moi drodzy wygląda interesujący zwiastun. Choć przyznam szczerze, że wolałbym, gdyby nie chodziło o jakieś duchy straluchy tylko bardziej realne rozwiązanie zagadki. No ale może ktoś sobie z nami pogrywa tym zwiastunem. Choć mignęło mi gdzieś, że dla dobra późniejszego seansu lepiej nie psuć go sobie tym zwiastunem i pozostać przy trailerze numer 1, jaki ukazał się jakiś czas temu. Soooriii.

Fifty Shades Darker

Q-Prognoza:  QPA  – Dobrze. Zjem z tobą obiad. Ale tylko dlatego, że. Jestem głodna.

Tak, tak, kochani, Walentynki już tuż tuż. Szykujcie swoje najlepsze pieluchy! Jamie i Dakota wracają.

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl