Marzec 2016 w ocenach
Marzec 2016 w ocenach

Marzec 2016 w ocenach

Tym razem na serio. Kiepski wynik w tym miesiącu :(. Ilościowy, bo jakościowo sam sobie taki los wybrałem.

Marzec 2016 w ocenach

 

8

Trophy Kids
Bardzo ciekawy dokument o rodzicach, którzy swoje niespełnione ambicje przelewają na dzieci, z których chcą uczynić gwiazdy sportu.

7

Ewige Leben, Das [Wieczne życie]
Powrót po latach do rodzinnego miasteczka staje się początkiem intrygi sięgającej mackami dalekiej przeszłości. Super zbudowany scenariusz powoli odkrywa potrzebne karty, ale trochę zabrakło tego Czegoś.
London Has Fallen [Londyn w ogniu]
Na ulicach pogrążonego w chaosie Londynu trwa polowanie na prezydenta USA i jego wiernego ochroniarza. Kino akcji w starym dobrym stylu, któremu zabrakło ponadprzeciętnego reżysera.
Masaan
Życie bohaterów filmu kręci się wokół miejsca, w którym palone są zwłoki, a życie naturalnie splata się ze śmiercią. Indie bez lukru, niewiele zabrakło do Ósemki.

6

Baskin
Oddział policjantów podczas interwencji nie spodziewa się wizyty w przedsionku piekła w samym centrum czarnej mszy. Tureckie kino gatunkowe, któremu zdecydowanie zabrakło luzu.
Macabre
Kilkoro przyjaciół ląduje na noc w domu prowadzonym przez tajemniczą kobietę. Widać, że będą z The Mo Brothers ludzie (to ich debiut z 2009 roku), ale nic ponadto. Naiwna i niezbyt wymyślna orgia krwi.
Second Chance, A aka En chance til [Druga szansa]
Policjant wykorzystuje nadarzającą się okazję do tego, by uszczęśliwić cierpiącą po stracie ich dziecka żonę. Za ciężki dramat obyczajowy tak zimny jak Skandynawia.
Zinzana aka Rattle the Cage
Więzień komisariatu w samym środku pustyni zostaje zmuszony do psychologicznej gry przez sadystycznego policjanta. Świetny start, potem brakło pomysłu. Ale nazwisko reżysera Majida Al Ansariego – do zapisania.

4

100 Bloody Acres
Wyprawa na festiwal muzyczny kończy się wylądowaniem amatorów muzyki w rękach sadystów produkujących nawóz. Zabawne na siłę. Nie o takie gore walczyliśmy ze szwagrem.
Obce niebo
Szwedzka pomoc społeczna odbiera córkę polskim emigrantom. Bardzo głupi i monotonny film.
Fifth Wave, The [Piąta fala]
Siostra rusza na poszukiwanie młodszego braciszka w świecie opanowanym przez inwazję obcych. Klasyczna pierwsza część młodzieżowej trylogii s-f, która nie doczeka się swojej filmowej kontynuacji.
Get a Job
Komedia o trudnym wejściu amerykańskich absolwentów na rynek pracy. Mimo niezłej obsady – Cranston, Teller, Kendrick – film zupełnie nieudany i niepotrzebny.

2 odpowiedzi

  1. frank drebin

    No panie, nie napracowałeś się w marcu
    https://youtu.be/EmY76YzVLGM?t=196
    :)

  2. Quentin

    Upewniłeś się, że to też nie było primaaprilisowe? 😉

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl