Emanujące erotyzmem Maja Frykowska w Okropnym filmie!
Z mają Frykowską w obsadzie Okropny film! po prostu nie może się nie udać!

Okropny film, czyli zwiastun, który zmieni Wasze życie!

Jest w tym pewna prawidłowość, że większość początkujących reżyserów na swój debiut wybiera horror – zauważył niedawno w dokumencie Going to Pieces jeden z przepytywanych tam ekspertów od slasherów. – Najprościej trafić do Hollywood właśnie przez horror, a przykładów na to jest bardzo dużo – dodaję od dawna już ja. Jednym z dowodów na prawdziwość tej tezy jest fakt, że praktycznie żaden z polskich reżyserów nie zrobił w Hollywood kariery. Nie zrobił, bo dobrego horroru u nas zrobić się nie da – a przynajmniej tak wynika z rachitycznych prób podejmowanych przez naszych rodaków.

Ale wkrótce może się to zmienić! Zwiastun Okropnego filmu! daje nadzieję na w końcu dobry polski horror. Sami zobaczcie:

Trudno coś wywnioskować o fabule po tym zwiastunie, ale to tylko na plus. Najgorsze są takie zwiastuny, które opowiadają cały film. A tutaj mamy niezłą psychodelę, która – oby! – ułożyła się w filmie w ciekawą całość. Bo jak się nie ułoży to może nie być tak kolorowo. No ale jestem dobrej myśli.

uśmiechnięty Michał Milowicz w kolejnym okropnym filmie

– Co tu kręcą? Okropny film? I ja w nim nie gram?!

ostatni-klaps-seksowna-maja-frykowska

Odpowiedź

  1. „Powstrzymajcie ich zanim zrobią kolejny!”

Skomentuj

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany. Niezbędne pola zostały zaznaczone o taką gwiazdką: *

*

Quentin

Quentin
Jestem Quentin. Filmowego bloga piszę nieprzerwanie od 2004 roku (kto da więcej?). Wcześniej na Blox.pl, teraz u siebie. Reszta nieistotna - to nie portal randkowy. Ale, jeśli już koniecznie musicie wiedzieć, to tak, jestem zajebisty.
www.VD.pl